MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Vandenõuteooriakolmapäev: Eesti mees leidis lahenduse kõigile kriisidele maailmas

Vandenõuteoreetikutele öeldakse tihti, et mida sa niisama räägid, paku mõni lahendus välja. Meest sõnast, avastasin ma hiljuti kvantfüüsilise lahenduse KÕIGILE meie probleemidele. Kuidas vabaneda koroonakriisist, kõigist haigustest, pedofiiliast, kuritegevusest, vaesusest ja kõigist probleemidest, mis maailmas toimuvad.

Lahendus on väga lihtne: kui me sellele tähelepanu ei pööra, pole seda olemas!

Videos räägib noormees: “See, millele me koos tähelepanu suuname, saab eksisteerida. Sellest hetkest, kui inimesed oma tähelepanu koroonale enam ei anna, ei saa see ka eksisteerida.”

Imeline! Kuidas teadlased varem selle peale ei tulnud? Oleks kogu see jama olemata olnud.

Kas te arvate, et Eestis on probleemiks koduvägivald? Aga ärge pöörake sellele tähelepanu, siis seda ei ole enam olemas!

Mure on, et ratsutamistreenerid käperdavad alaealisi tüdrukuid ja üritavad neile oma peenist… (ma isegi ei taha seda jubedust välja öelda)? Ärge pöörake sellele tähelepanu, siis ei ole pedofiiliat olemas!

Koroonakriisis on paljud jäänud tööta ja saavad vaevu rahaliselt hakkama? Väga lihtne – ärge pöörake sellele tähelepanu, siis pole ka töötust, vaesust ega nälgivaid lapsi olemas!

Ma ei saa aru üldse, milleks AIDS-ile üritatakse ravi leida? Sellest ju piisaks, kui me sellele tähelepanu ei pööraks, siis seda lihtsalt ei oleks olemas!

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »