MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

PALJASTATUD I Koroonaviiruse testiga viiakse ajju 5G kiibid

Mitmed inimesed on avaldanud nördimust, miks peab koroonaproovi võtma just ninaneelust, mitte näiteks verest või süljest. Peavoolumeedia on seni teemat maha vaikinud ja kinnitanud, et just nii peab tegema, ent põhjapanevat põhjust ei ole avaldanud ei arstid ega teadlased.

Minu blogini jõudis mureliku lugeja Mairi (nimi muudetud –toim.) kiri. Avaldan selle täismahus.

Tere, Merje blogi!

Pöördun su poole suure probleemiga, sest ma tean, et sa oled enne koroonaviirusest kirjutanud. Nimelt tekkisid mul eelmisel nädalal viiruslikud sümptomid ning pöördusin oma perearsti poole, kes suunas mind koroonatestile.

Pahaaimamatult sõitsin telki ning lasin enda ninaneelust võtta proovi. Juba siis tundus kahtlane, kuidas kaitseriietuses proovivõtja üritas vatitikku minu eest varjata ning kohmitses poolseljaga.

Koroonaproov ise ei olnudki väga hull, vaid mõned sekundid ebamugavust, kui sügaval mu ninaneelus askeldati, ent mure tekkis siis, kui jõudsin hiljem koju.

Nimelt kostis minu ninast kummaline tirin, mis meenutas telefonihelinat. Katsusin oma ninaotsa ning järsku kostis ninast hääl: “Tere! Helistan teile Happy Vacuum Cleaners OÜ-st ning soovime teile pakkuda meie uudset aknapesurobotit!”

Alguses ma ehmatasin koledasti ära ja helistasin oma perearstile. Tema ütles, et kui ma sellest kellelegi räägin, paneb ta mu koroonatesti positiivseks. Ma arvan, et rahvas peaks siiski sellest teadma.

Ma üritan ikka lugejaid aidata ning uurisin asja lähemalt. Selgus, et koroonaviiruse testipulgaga pannakse tõepoolest inimestele ajju 5G kiibid, mis võivad teatud piirkondades mobiilimastide läheduses käivituda ning telefonikõnesid vastu võtta. Kiipide tootja on Apple Inc. ning 2021. aasta alguses on plaanis tulla välja ka uue iMaskiga, mis kiipidega ühildub, pakkudes rohkem mälumahtu ning uuenduslikku graafikakaarti.

Valitsuse kriisikomisjon palub, et inimesed ei satuks paanikasse ega muretseks helisevate ninade pärast, sest esimestele, kes on kiibid saanud, on uus iMask eeltellimisega soodushinnaga.

Jälgi mu blogi ka Facebookis, et olla kursis uute postitustega: https://www.facebook.com/merje.ee

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »