MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Doominod hakkavad langema: selgus, et William Koval on reptiil

Täna pärastlõunal toimub Vabaduse väljakul Eesti ajaloo suurim meeleavaldus, mis tõotab tulla võimsam kui laulev revolutsioon. Eesti vennad ja õed panevad seljad kokku ning võitlevad ühiselt maskide vastu.

Küll aga on Merje blogi poole pöördunud mitmed murelikud inimesed, kes on maskivastate protesti korraldaja William Kovalit hommikul ettevalmistusi tegemas näinud.

“Tere, Merje! Mina tulin just Haapsalust bussiga meeleavaldusele, jõudsin varem kohale ja nägin Vabaduse väljakul William Kovalit. Muidu ta tundub tore poiss ja asjaliku jutuga ka, aga märkasin midagi väga imelikku,” räägib telefoni otsas mureliku häälega 65-aastane Õie. “Nimelt inimesed vaikselt kogunevad ja William on nii elevil, et tal kukkus tagapükstest välja saba, mida ta rõõmust liputas! See on selline krobeline ja kuiv, hallikat värvi.”

Ka Heldur ei suuda end tagasi hoida. “Einoh, tal on tore jah maskita tulla! Tal on ju inimmask näos ja inimkindad käes, veel inimriided ka seljas, ega sealt viirus läbi ei saa! Kedagi ei saa enam tänapäeval usaldada!” ütleb nördinud vanahärra.

See infotulv paneb mõtlema, et tõepoolest pole William Koval kunagi teinud saladust sellest, et ta on reptiil. Ta pole seda mitte kunagi eitanud ei meedias ega sotsiaalmeedias, järelikult see peab olema tõsi.

See kõik paneb mõtlema, kelle heaks William Koval töötab, sest teadupärast on reptiile inimeste seas mitmeid, näiteks Bill Gates. Süvariik on üritanud seda varjata, ent reptiili on tegelikult väga lihtne ära tunda, kui tähele panna enimlevinud märke.

Nippe, kuidas reptiili ära tunda:

• Reptiilil on sinised silmad ja terav nägemine ning kuulmine
• Tema silmad muudavad suurust
• Tema vererõhk on madalam kui tavainimesel
• Reptiilile meeldivad avarad ruumid ja väljakud
• Tema naeratus paljastab tihti alumised hambad
• Kindel märk reptiilist on saba

Merje blogi tungiv soovitus on mitte minna Vabaduse väljakule, sest ei või iial teada, kui palju reptiile pealtnäha leebe rahva seas olla võib.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »