MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Ma ei lähe oma elus mitte kunagi enam K-rautasse

Mina: Piirangud on meie kõigi jaoks vajalikud, et viirus ei leviks ja me kõik kodanikena peaksime neist kinni pidama, et üheskoos kriisist välja tulla.

Also mina: N*** nad need ehituspoed kinni pidid panema? Mida v***?! Mul on remont pooleli! Kust p**** ma peaksin parketi ostma??

K-rautaga on mul seni olnud love-hate relationship. Ma tulen alati sealt maruvihasena ja vannun käsi südamel, et ena犀利士 m sinna ei lähe kunagi, aga samas on seal mõned asjad tõesti soodsamad. Neil on näiteks täiesti idiootne süsteem, et kui sa drive-in‘ist ostad, pead paluma töötajal endale kirjutada arve ja seda sees maksma. Esiteks sa pead ringi jooksma mööda drive-in ala ja otsima mõnda töötajat, keda ei ole seal reaalselt mitte kunagi, siis jätma oma auto kuskile keset teed ja palvetama, et sa kellelegi ette ei jää ja sees järjekorras seisma. Nii et ajaliselt läheb see väike rahaline sääst palju rohkem maksma, kui Bauhausis normaalselt asjad peale visata, väljasõidu juures kassas maksta ja ära minna rahulikult.
Viimati ostis mul abikaasa pelleteid K-rauta drive-in‘ist. Ladus auto pelletikotte täis, ajas 15 minutit teenindajaid taga, läks sisse maksma ja selgus, et soodushind, mis sildil on, ei kehti tänasest enam, soodushind kehtib veel teistele pelletitele. Ehk mine ja lao mitukümmend kotti pelleteid autost maha ja lao teised peale, aja uuesti teenindajat taga ja mine uuesti sisse maksma lootuses, et vahepeal pole soodushind maha võetud. Või osta need, mis sul juba autos on, täishinnaga. Sorry noh.

Igatahes ma tegin suure vea ja tellisin parketi K-rautast. Kodulehel on kirjas: Kaubad komplekteeritakse 3 tunni jooksul (kaupluse lahtioleku ajal) tellimuse lõplikust vormistamisest. 

Helistasin neile kuskil 4 tundi pärast tellimust, et mulle pole sõnum veel tulnud. Vastati, et ahjaa, neil tegi IT-mees vea ja pani kodulehele valeinfo, et tegelt ei saa 3 tunni jooksul kätte, vaid alles esmaspäeval. Tegelt ka? Aga kui ma tahan, ma võin kohale minna, võibolla ikka saan.

Eks ma siis täna pärastlõunal läksin, sest ma ei saa esmaspäevani oodata ja kui ma oleks teadnud, et seda 3 tunni jooksul ei saa, poleks ma üldse sealt tellinudki, vaid kohe Bauhausist.

Läksin siis kenasti teenindaja juurde oma tellimuse numbriga, tema ütleb, et mu tellimus ei ole komplekteeritud. Ma siis selgitasin rahulikult, et teil on kodulehel kirjas, et tellimused komplekteeritakse 3 tunni jooksul, praeguseks on möödas 24 tundi ja ma sõitsin siia tund aega, mul remondimees, kellele ma maksan tunnihinda, ootab parketti ja see paneb mu väga täbarasse olukorda.
Ja tema ütles irvel näoga: “See pole minu probleem!”

Nagu… ärge saage valesti aru, ma pole see inimene, kes elaks oma viha teenindajate peale välja, kui keegi kuskil kõrgemal korraldab asju valesti ja teenindajad jäävad tulejoonele. Ma ei salli seda, kui inimesed hakkavad teenindaja peale karjuma vms, sest see ei ole tegelikult teenindaja süü, aga see teenindaja oli konkreetne m***.

Ma siis ütlesin, et heakene küll. Palun tagastage siis makstud raha, ma ostan teisest poest endale parketi, sest mul on seda vaja täna. Ta ütles, et ta pole komplekteerija ja et ma helistaks esmaspäeval klienditeenindusse.
Ma vastu, et kuidas nii saab – ma ostsin parketi teadmisega, et saan selle kätte 3 tunni jooksul, järgmisel päeval seda ei ole ja raha ma ka tagasi ei saa, et ma peaks siis topelt ostma ja siis ootama, millal nad tagasi kannavad?
Ja tema vastus: “See pole minu probleem!”

Nii et pole tema probleem. Heakene küll.

Eks ma siis tellisin uue parketi Bauhausist, mida ma pean ootama ja uuesti linna järele sõitma. Lõppeks oli veel kogu tee täis neid idioote, kes protesti märgiks kogu tee ummistasid. Aitäh teile.

Ma kirjalikult vannun, et ma ei lähe oma elus mitte kunagi enam K-rautasse. Never. Pool päeva kulus selle sita peale.

Edit: käisin nüüd Bauhausis parketi järel. 2,5 tundi pärast tellimust tuli sõnum, et kaup on komplekteeritud. Sõidad rahulikult parklasse, saadad sõnumi, kus sa seisad, onuke tuleb paneb ise kauba pagassi ja sõidad minema. Nagu mingi mugavusteenus.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »