MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Esimene sõit

Õnneks mul oli täna vaja nagunii postkontorisse minna, nii et oligi asja sõita. Täiega imelik oli ikka autoga suure tee peale üksinda pöörata. Selline tunne, et äkki ma ikka ajasin sassi ja ei tohi sõita. Politsei sõitis mööda, siis ma olin mingi… oh shit 😀 Ühesõnaga jube kriminaali tunne oli nagu teeks midagi lubamatut.

Kõigepealt sõitsin bensukasse, sest mul oli kütusenäidik poole peal. Ma olen selline imelik, et kui poole peal on, siis juba selline tunne, et tühi on.
Üks kord juhtus lihtsalt nii, et mina ütlesin, et mul hakkab kütus otsa saama ja mees ütles, et ole nüüd, sul isegi kütusetuli veel ei põle, siis tuli välja, et mu kütusetuli ei töötagi ja kuskil punase poole peal saabki kütus täiesti otsa, et auto ei läinudki käima ja pidi muruniidukikütust coca-pudeliga paaki valama, et aurudel kuidagi bensukasse välja jõuaks.

Ma ei salli üldseeee tankimist. Micral on nii väike paak ka, et kogu aeeeeg peab aina tankima ja tankima. Üldse on bensiin viimane teema, mis mind üldse maailmas huvitaks. Kõik aina räägivad, et oi kütus on nii kallis ja seal on odavam ja blabla. Ma ütlen ausalt, et mul pole aimu ka, mis kütus üldse maksab. Ma tean ainult, et 40 euro eest ma saan paagi täis ja 20 euro eest pool. Nii suht igal pool vist. Nagunii peab ju võtma, vahet sest paarist sendist erinevusest siis on.

Siis ma käisin postkontoris. Peaks vist nagu moodne blogija küsima oma lugejatelt, et ää kas te tahate ka näha, mis ma jõuludeks sain. Aga see oleks retooriline küsimus, sest ma nagunii järgmises postituses räägin teile, mis ma jõuludeks sain, tahate te seda või mitte.

Siis ma mõtlesin, et kuidagi lühikeseks jäi see sõit, läheks veel kuskile. Nagu pildilt näha, oleks hea mõte pesulasse minna Roccasse ja võiks siis juba Hemtexist ka läbi hüpata, kus kardinatele soodukas olema pidi.

Rocca juures ma mõtlesin, et võiks ikka veel väheke sõita, täitsa tore on ju ja sõitsin hoopis venna juurde. Sealt võtsin peale Carmeni ja tema sõbrad ja venna ja läksime Ülemistesse. Viisin nemad mäkki ja ise läksin Pieri ostlema – seal on lõpumüük. Sain kardinad 2.99 eest ja ühe puust suure kuju. Ma hiljem näitan teile.

Siis viisin nad tagasi ja tee peal arutasime, et mis selle naabriga siis ära teha – võtta see vanaema ostetud kuusk ära või mitte. See oli veel potis maas ka, sest vanaema ei saanud seda maasse kaevata, seega pole eriline vaev ka.

Otsustasin, et olen siiski täiskasvanulik.

Nii et tõstsin vanaema ostetud kuuse ja tuled autosse, näitasin naabri valvekaamerasse fakki ja sõitsin minema.

Nüüd on kuusk pantvangis ja eks homme näis, mis saab.

Koduteel hakkas padukat sadama, nii et auto sai ka puhtaks.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »