MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Kui sa pole korgijooki saanud, kas sa üldse oled klubis käinud?

Vaatan just Kuuurija lugu korgijoogi kohta ja hakkasin mõtlema, et korgijook ongi justkui normaalsus. Ilmselt igaüks teab kedagi, kes on saanud korgijooki.
Ma pole kunagi olnud meeletu ööasutuste külastaja, ent olen noorena minevikus ikka käinud. Nüüd ma pole käinud kuskil baaris-klubis… vist juba aastaid. Nii hull on lausa asi, et kui keegi küsib, et mis nädalavahetusel ka plaanid ja ma vastan: “No ikka hollikasse!”, on reageering tavaliselt:

Kuidagi ei tõmba need kitsastes pükstes ja lakitud soengutega kepivennad ja gintoonikud. Pigem eelistan sõbrannadega istuda kuskil restoranis.

Aga korgijooki olen noorena saanud minagi. Olen sellest kindlasti kunagi blogiski kirjutanud, aga lühidalt – läksime sõbrannaga tantsima, jõime mingi max 2 õlut, kui imbusid ligi noormehed. Me muidu ei võtnud kunagi võõrastelt jooke vastu, aga teate küll, kuidas mõni inimene oskab olla veenev ja jätta endast head muljet. Õnneks saime me õigel hetkel mõlemad koju, aga sõbranna kutsus endale öösel kiirabi. Ka baari enda reageering, kui nendega ühendust võtsime, oli lahja. Arvan, et see, et need poisid tõid lauda shotid, ütleb kõik. Joogid segas ju baarmen.

Täna tuli aga meelde üks teine, palju lõbusamalt lõppenud lugu. Sama sõbrannaga me olime Hispaanias. Noored ja ilusad, läksime ikka ööelu ka kaema ja klubisse. Muidugi ujusid üsna pea külje alla mingid tüübid, kes vedasid lauda kohe joogid ka. Mingi hetk nad hakkasid imelikult nihelema ja tundusid kahtlased. Kuna meil kogemused ka olid, siis otsustasime, et kui kutid ei vaata, vahetame joogid nendega ära.

Ei möödunud väga kaua aega, kui tüübid tantsuplatsil, silmad pahupidi peas, särgid seljast heitsid ja jäid meist maha tantsu vihtuma. Ei teagi, kas neil läks lihtsalt pidu käima või vürtsitasidki pisut jooke.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »