MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Intervjuu vaktsineerituga: kas Pfizeri vaktsiinil on kõrvaltoimeid?

No terekest! Pole jälle tükk aega blogisse midagi postitanud ja millest ikka rääkida kui koroonateemadest! Eestisse on saabunud kauaoodatud Pfizeri vaktsiin ning esimesed inimesed on vaktsineeritudki. Merje blogil õnnestus saada intervjuu ühe vaktsineeritud meditsiinitöötaja, Vello Väljatagaga, kes vastas küll paarile küsimusele jooksu pealt, sest pidi patsiendi juurde kiirustama, aga jagas ikka lahkelt, kuidas tema vaktsineerimine läks ning kas esines ka kõrvaltoimeid.

Tere, härra Väljataga! Palun tutvustage end, kes te olete ja kust te tulete.

Tere! Mina olen Pfello Pfäljataga ja olen meditsiinis töötanud pfiisteist aastat. See koroonaaeg on olnud meditsiinitöötajatele korralik pfäljakutse ja mul oli hea meel, et pfaktsiin lõpuks pfalminud on ja loodan, et annan oma pfaktsineerimisega eeskuju ka teistele!

Rääkige siis ometi, mis tunne oli olla esimeste vaktsineeritute seas?

Noh, pean ütlema, et Pfizeri pfaktsiini süst ei erine pfäga tapfalisest gripipfaktsiinisüstist! Kui pfälja arpfata see, et tegu on hoopis teise tehnoloogiaga, aga tunne ei ole sugugi mitte erinepf. On pfäga uhke tunne, et saame lõpuks pfiirusest pfõitu!

Üks viimane küsimus veel – rahvas kardab kõrvaltoimeid, mis vaktsiinil olla võivad. Kas teil on ka mõni esinenud?

Pean ütlema, et mingeid kõrpfaltoimeid minul ei ole, pfõibolla ainult see, et süstekoht muutus pärast süsti pfäga kangeks, aga see läks üle pfeerand tunniga. Praegu on enesetunne pfäga hea.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »