MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Vandenõuteooriakolmapäev: Selgus, kes on koroonaepideemia taga TEGELIKULT

Sõbrad vandenõuteoreetikud, terve aasta on räägitud, et koroonakriis ei tulnud niisama, vaid selle taga peab olema keegi ja tema suurem plaan. Nüüdseks on selgunud, et see inimene on terve aasta vabalt meie vahel kõndinud ning me pole isegi aimanud, et tegu on süvariigi reptiiliga.

Unustage Bill Gates ja George Soros. Ma räägin märksa ohtlikumast mehest, kes oma helesiniste armastusväärsete silmade ja vallatu tukaga on võitnud meie kõigi südamed. Jah, seda on raske öelda, aga see on meie oma Uku Suviste. Mõelge ise, kas olete tabanud end kunagi mõttelt, et nii ilus mees ei saa olla päris? JAH, teil oli õigus! Ma kordan, tegu on süvariigi reptiiliga, kes on saadetud meie sekka täitma üht ülesannet. Me oleksime pidanud kohe aimama, et tegu ei ole pärisinimesega, aga loodetavasti me ei ole veel hiljaks jäänud.

Palun mõelge sellele. 6. märtsil 2020 võitis Uku Eesti Laulu. Nädal hiljem kuulutati välja eriolukord.

Kokkusattumus?
Ma arvan, et mitte.

Jääb vaid küsimus, mida nad Eurovisiooniga plaanivad ja mis on nende tegelik agenda. Ütleme nii, et doominod hakkavad langema.

6. märtsil 2021 võitis Uku taas Eesti Laulu. Kas te nägite seda võidurõõmu Uku näol, kui ta võitjaks kuulutati? Kogenematum silm võib arvata, et ta rõõmustab Eurovisioonile mineku üle. Palun mõelge oma peaga ja avage silmad – kas keegi rõõmustaks nii mingi laulu üle? Ma arvan, et mitte! Ta rõõmustab, et tema plaan jõuab lõpuks lõppvaatusesse.

Mis te, sõbrad vandeseltslased arvate, saama hakkab? III maailmasõda? Tulnukate sissetung? 5G kiipide massiline paigaldamine ninasõõrmetesse?

Rahvas, avage silmad! Võidelge! Moodustage Balti kett!

Disclaimer: ma ei vastuta ilmselgelt ühegi oma sõna eest

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »