MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Ainus paast, mida sa peaks tegema, on nutipaast

Teate, on üks asi, mille üle saab koroonaviiruseperioodil tänulik olla. See on see, et sa saad oma elust eemaldada inimesed, kes on täielikud moroonid. Kui muidu sa käid mööda tänavat ringi, tervitad oma endiseid koolikaaslaseid, räägid kohvinurgas oma töökaaslastega juttu, käid ikka sama ripsmetehniku juures, siis koroona aja sa näed konkreetselt ära, kas tegu on idioodiga või mitte.

Ma ütlen julgelt, et mu sõbralistis oli 5% idioote. Alguses ma jälgisin huviga, et mis neil öelda on, aga kui asi läks aina jaburamaks… näiteks et väidetavlt täie aru juures inimene väitis, et koroonaviirus on bakter, mis levib 5G levialas. Vabandage mida. Seega ma paar päeva tagasi tegin otsuse kustutada oma sõbralistist inimesed, kes levitavad valeinformatsiooni, vandenõuteooriaid, mis iganes meil suhted ka ei oleks. Põhimõtteliselt.

Ma olen märganud, et paljud “vastuvooluujujad” tunnevad muret selle üle, et “peavoolumeedia” hirmutab inimesi. Teate, mis minu kogemus on? Mu 16-aastane õde, kes ilmselgelt ei loe ega vaata uudiseid, vaid saab oma infot FB-st ja teiste story‘dest, on kabuhirmul, et teda SUNDVAKTSINEERITAKSE. Ja vaktsiin on üldse megahalb asi!
Kullakene… helista oma perearstile ja ütle, et sa tahad vaktsineerida. Ma tahan huvi pärast teada, mida ta vastab. Ilmselt seda, et sa oled liiga noor ja keegi ei vaktsineeri sind praegu.
Kuidas sa selgitad nii noorele inimesele enam, kui temasse on juba süstitud (no pun intended) arusaam – maskikohustus = sundvakstsineerimine. Reaalsus on ju igav.

Mulle meeldis Võhkarite podcastist läbi käinud mõte, et tervisealase valeinfo edastamise eest võiks määrata ÜKT, et saata need inimesed haigeid hooldama.

Eks neid meditsiiniteadlasi on siin välja tulnud üksjagu, kes täpselt teavad, mis on vaktsiinid ja miks neid tegema ei peaks. See on lausa kuld, mida eluülikoolis õpetatakse. Milleks üldse arste vaja on, kui meil on klistiiriblogija?

Parim lause koroonaeitajate hulgas on muidugi: ärgake üles! Tehke oma silmad lahti! Jaa, võibolla ärkad ise oma koroonavandenõuunenäost? Tulid nüüd inimkonna äratajad ja päästjad välja.

Mis sunnib inimesi üldse netis figureerima, kui nad ei taha seda teha, on mu jaoks müstika. Seesama klistiiriblogija just jagas, kuidas ta nägi mingit dokumentaalfilmi kuulsusest vms ja tal tuli pisar silma, kuulus olla on selline koorem. Reaalselt pane oma nutiseadmed ära ja sa näed, et EI PEA olema kuulus. Keegi ei hakka sind igatsema, kui sa oma iba enam ei aja.

Mina teen igatahes nutipaastu ja soovitan seda teil ka teha. Söögi ja veega soovitatavalt siiski.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »