MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Uut elutoas

Ma surfan tihtipeale mööda igasuguseid sisustuspoode ja salvestan endale asju, mida koju tahaks. Mul on mitmetel lehtedel ostukorvid juba ammusest ajast salvestunud ja ootavad oma aega, mil ma suudan oma abikaasale ära selgitada, miks vaasid, vaibad ja küünlajalad on olulisemad kui pahtlid ja liistud.

Nii oli ka ostunimekirjas kõrgel kohal üks suurem vaip elutuppa. Selles polnud ka raske veenda inimest – peale selle, et vaip annab juurde toale palju pehmust ja tekstuuri, kaitseb see ka põrandat. Meil on küll soojad põrandad, ent selline tammeparkett, mis võtab endale iga kraapsu, nii et mida kaitstum see on, seda parem.

Mul oli silme ees kujutluspilt idamaisemas stiilis vaibast. Need must-valged on minu arvates juba ajast ja arust – tahaks midagi värvilisemat ja teistsugust.

Nii saingi ma Cellbesist kingituseks endale ühe vaiba. Varem ma poleks enda koju ehk punast vaipa valinud, aga jõulude paiku hakkas mulle rohelise-punase kooslus nii meeldima, et kandus ka kevadesse edasi. Värvisin just ka köögis ühe seina terrakota tooni ja punane vaip sobis sellega minu arvates kui rusikas silmaauku.

Vaipadega käib kaasas see halb kuuldus, et nood on eriti kallid. Ma olen investeerimisgrupis ja sealgi üks eestvedajatest kaebas, et ei leia üürikorterisse ühtegi head vaipa – kõik maksavad vähemalt tuhat eurot. Minu 160×230 vaip maksis ainult 115 eurot, on jala all mõnusalt soe, muster ja värvid on ilusad ja erksad ja on madal, et robot saab selle hõlpsalt puhastatud.

Kuidas teile tundub? Ma olen muidu hästi tänulik alati teie soovituste eest, sest mulle meeldib mööblit ümber tõsta ja asju muuta, nii et isegi kui mõni pöörane idee tuleb, kuidas oleks ägedam, andke tulla 🙂

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »