MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Prepime-prepime

Issand jumal, kas keegi eile Kanal 2 pealt seda dokumentaali vaatas, kus nädalaks elekter ära läks? Mõtled küll, et nädal pole ju mingi aeg, aga kui pole talvel kütet, vett, süüa, sularaha, kütust maale sõitmiseks… Leidsin ka artikli eelmisest aastast, kui Venezuelas elekter ära läks ja neljanda päeva peal üks elanik kommenteerib, et tundub, et varsti hakatakse lausa inimliha sööma, sest no süüa ei ole ju. Ainult neli päeva!

Igatahes, täna mul oli nagunii ehituspoodi asja, oli riiuli jaoks materjali vaja ja mõtlesin, et kuna see va koroona ka aina lähemale jõuab, võtan paar maski ka. Noh, igaks juhuks. Ja mida hekki – reaalselt on FFP3 maskid OTSAS! Mingi poolmask vedeles riiulil, aga see oli päris kallis ja mõtlesin, et tellin netist… ja netis on ka igal pool otsas!
Järelikult on siis nii suur nõudlus juba nende järele, sest suvel ma ostsin neid maske kui lihvisin seinu ja siis oli neid terve riiulitäis.

Veel hüppasin Prismast läbi, et võtan paar tormilaternat, seal on kõige soodsamad, ja otsaaaas! Mingid survivalistid on puhta töö teinud.

Kuna ma juba preppimise lainel olin, siis haarasin mõned veepudelid ja patareid (mu meelest on Prismas kõige soodsamad patareid) ja veel nipet-näpet (majapidamispaberit, moose, pähklivõid, küpsiseid, kassitoitu, teeküünlaid)

Kuna ma riiderulli unustasin, siis hüppasin Rimist ka läbi ja no kui odavalt kikerherneid ja läätseid saab, siis miks mitte, eks.

Kuna ma Facebookist eesti keeles mingeid sarnaseid gruppe ei leidnud, siis tegin ise. Noh, ega seal praegu eriti elu ja liikmeid pole, aga kui keegi veel arvab, et me sureme varsti (või on normaalne inimene ja tahab lihtsalt olla valmis suuremateks elektrikatkestusteks, viiruseperioodideks vms), siis võite ka liituda: https://www.facebook.com/groups/170382584265863/.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »