MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Suured vaktineerimistalgud: kõik Vabaduse väljakul viibijad on nüüd vaktsineeritud

Täna toimus Vabaduse väljakul suur vaktsiinivastaste meeleavaldus. Üks korraldajatest Varro Vooglaid sai küll enne meeleavaldusi haisu ninna, et süvariik otsib näitlejaid, kes meeleavaldusel kehastuks vihasteks meelelahutajateks (millegipärast otsiti afro- ja ladina-ameeriklasi, seda ma ise pole veel läbi närinud).

Selle valguses jäi tal aga õnneks kahe silma vahele see, et süvariik otsis ka näitlejaid, kes kehastuks vaktsiinivastasteks, käiks rahva seas ringi, süstlad käes ja vaktsineeriks inimesi vaikselt spetsiaalsete pikemate nõeltega läbi riiete. Arusaamatu, kuidas Varrol see märkamata jäi – üheski normaalses politseiriigis poleks vabalt lastud korraldada sellist meeleavaldust, aga politsei muheles rahulolevalt väljaku ääres ja lasi inimestel rahulikult meelt avaldada. See on kahtlane.

Selle blogi autor kinnitab, et ega seda vaktsiinisüstalt üldse tunda ei ole, seega ei saanud keegi kohapeal viibinutest ka aru, et ta on nüüd vaktsineeritud. Mõni võib ehk mõelda, et ta kaitses oma käsivart kiivalt, aga teadus on ammu tõestanud, et vaktsiinisüsti ei pea tegema tingimata käevarde, vaid võib ka mujale lihasesse, näiteks tagumikku. Nii võib teile juurde astuda mõni inimene, kes avaldab soovi näiteks kallistada, et tšakrad ühineks ja virutab teile süstla tagumikku, nii et silmgi ei pilgu ja keegi ei märka.

Süvariik palub hoiatada, et homme võib süstekoht olla pisut valus, aga operatsioon on lõpuke viidud – kõik Vabaduse väljakul viibijad on nüüd vaktsineeritud.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »