Teine korrus on meil terve aeg siin elades nagu rist seljas olnud. Tundus kuidagi nii keeruline, nii korrast ära, et lihtsam oli seda lihtsalt ignoreerida. Ma pole vist pilti näidanudki suuremast osast teisest korrusest. Seal ukseaugu taga on siis üks korras magamistuba, aga sellist koledat vaadet iga hommik magamistoast välja astudes näha oli suht muserdav, jube kole.

Teisel pool on lihtsalt mingi kola täis ruum, millest kunagi saab meie uus magamistuba. Sellega on praegu plaan juba paigas ja (tean, et seda on väga raske praegu ette kujutada, aga… :D) see tuleb ülivinge kaminaga magamistuba, lasime kohe korstent parandades teha sinna lõõri.

Aga sellest pisikesest ruumist korstnajalani oli plaanis teha garderoob. Ma magamistuppa eriti riideid ei taha, katusealustesse ruumidesse kappide ja kummutite paigutamine on ilgem tüütus ja kuna see on nagunii tühi ruum, siis sealt kohe hea ärgates ja magamistoast välja tulles riided võtta, nii et sinna sai vahele ehitatud sein.

Aga miks selle kõigega 5 kuud läks, võite te küsida. Väga lihtne – see on pesueht näide elust minuga. Hakkame midagi tegema, siis mul tuleb vahepeal sada uut mõtet, et oh ehitaks ruttu kasvuhoone, värviks maja, teeks seda ja teist ja kolmandat ja nii see aeg käest läheb. Aga eks oli ka muid põhjuseid, et remondipoisil, kes abiks oli, on korraga kolm objekti ja katuseakna paigaldust pidi ootama jne.

Huvitav on see, et kui elad selle sees, siis mõtled, et kõik on jube pahasti, siit tegemata ja sealt on tegemata ja ei saa kunagi valmis… aga ma eile võtsin telefonist vanad pildid ette ja no ütleme nii, et veits on ikka midagi tehtud. 😀

Ega see ikka päris valmis ole, vaja on teha veel garderoob – korvid on olemas ja ootavad, üks kummut on ka olemas, garderoobile mingid uksed ette mõelda, liistud, ääred, uus trepp, veel üks uks teisele poole viivasse tuppa… tahtsin sinna mingi kitsama meigilaua ka mahutada, et akna all hea meikida, aga see vist ei mahu kuidagi.

Aga no on täiesti kirjeldamatu tunne, kui astud magamistoast välja ja oled puhtas remonditud ruumis, jalgadega puhtal põrandal, mitte mingil koledal pööningul.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon