MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Kodujutud: ühe ülemise magamistoa lugu

Me oleme nüüd lõpuks jõudnud remondiga ülemisele korrusele. Rõhk sõnal lõpuks. Võttis ka aega.

Igatahes on meil üleval kaks magamistuba ja trepihall, kuhu tuleb väike garderoobilaadne toode.

Üks magamistuba on elanud igasugust elu, alguses oli see selline.

Sellise pulli lõpetasime kohe ära ja kuna Carmen oli tol ajal praktiliselt kogu aeg meil, siis sai sellest ajutiselt tema tuba. Kiskusime lihtsalt tapeedi ära, värvisime üle ja käis kah.

Siis Carmen sai suuremaks ja maal käimine teda enam väga ei köitnud, siis mõtlesin, et kolime siis ise alt üles ja teeme enda magamistoast kontoritoa.

Siis sai jälle hädapärast seinad värvitud ja puitpõrand ka tumepruuniga üle võõbatud ja teisest magamistoast ehk kolatoast suur voodi toodud.

Ma pikalt ei mõelnud, mida selles magamistoas teha. Kuna sellest saab külalistetuba kui me teise magamistoa valmis saame, siis see pidi tulema hästi lihtne, hele ja puhas. Üks kindel plaan oli panna tapeet. Meil on all kontoritoas ka Photowall tapeet ja see muudab väikse toa kohe palju-palju suuremaks. Ma reaalselt ei kujutaks ettegi, et mul oleks mõni tuba, kus pole tapeediga aktsentseina, see annab lihtsalt nii palju juurde.

Kuna see on kaldlagedega väiksem ruum, pidi tapeet kindlalt olema hele ja kui ma seda taevatapeeti pääsukestega nägin, olin kohe müüdud – idekas.

Liistudele see koroonaaeg hästi ei mõjunud, sest nägemata ei julgenud osta ja veel pole jõudnud poodi ka minna, aga eks jõuab.
Ma arvan, et suures plaanis see tuba jääbki selline nagu see praegu on, tulevad juurde ainult öökapid ja ehk üks kummutipoiss.

Tapeediga olen ikka megarahul. Eriti ilus on see õhtuti, kui päike loojub ja sellele peegeldub roosa valgus.

Kõik Photowall tapeedid leiad siit ja 31. maini kehtib sooduskood merje25, mis annab 25% soodukat.

*Tapeet on saadud kingituseks

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »