MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Mu uus lemmiklõhn*

Kui mina olin veel noor ja värske nagu kevadine tuuleiil ja ostsin oma esimesi kosmeetikaasju, aga rahakotis puhus veel samasugune tuuleiil, oli minu esimene unistuste kosmeetikabränd just YSL. Nii sai asjaliku näoga Kaubamajas või laeval vaatamas käidud ja mõeldud, kui mul kunagi oleks kogu kosmeetika YSL, siis ma oleks girl boss.

See eriline aura YSL-i ümbert pole minu jaoks kuskile kadunud ja mulle endiselt meeldivad nende tooted. Mingiaeg ma sain kingituseks Black Opiumi lõhna ja kotikeses oli väike tester ka. Mul on kombeks testreid alles hoida, sest ma kujutan ette, et ma lähen kuskile spaasse või reisile ja siis ma ei viitsi suurt pudelit kaasa vedada ja võtan testreid, aga seda ei juhtu kunagi ja nii on mul terve korvitäis igasuguseid testreid.

Ükspäev sai mul kuidagi kõrini praegustest lõhnadest ja kätte sattus pisike tester. YSL Libre. Nii kui ma selle endale peale piserdasin, ma olin nagu… ma pean selle ostma, see on reaalselt parim lõhn, mis siin maailmas kunagi loodud on. Kuidas ma seda varem ei teadnud? Kus ma elanud olen?

Õnneks on mul selline tore koostööpartner nagu parfumeeria.com, kust ma olengi oma kõik viimased parfüümid kas saanud või ise ostnud. Esimene parfüümiostmise reegel on, et ära osta parfüümi poest – netist tellides on sama asi palju-palju soodsam.

Aga see lõhn – see on reaalselt parim. Ja see pudel on nii YSL. See viib mu mõtetes kohe tagasi aega, kus YSL tundus nii eriline ja kättesaamatu. Mul pole kunagi seni olnud “signatuurparfüümi”, sest ma olen eelistanud vaheldust, aga ma arvan, et see on küll lõhn, mida ma tahaks alati oma riiulil hoida.

*Postitus valmis koostöös parfumeeria.com-iga

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »