MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Mina ja ehted*

Kui rääkida minust ja ehetest, siis ma ausalt öeldes ei ole suurema osa elust olnud eriti suur ehtekandja – kuidagi jätsid külmaks. Ei tea, miks ma selline ehtepõlgur olin, sest tegelikult naised, kes on mulle eeskujuks olnud nagu ema, vanaema ja vanavanaema on alati kandnud ja armastanud ehteid.

See aga kuidagi muutus 30+ vanusega, kus tuli järsku tahtmine ehteid kandma hakata. Samas ma tunnen, et ma ei taha palju ehteid, aga tahan, et need, mis mul olemas on, oleks erilised.

Naljakas on, et seda ka märgatakse, mida ma poleks arvanud – näiteks videokoosoleku ajal olen saanud komplimendi, et oo sa näed täna nii kena välja – ma olin täpselt samasugune, ainult olin kõrvarõngad pannud. Öelge nüüd, et mehed midagi ei märka.

Nüüd aga ma näitan teile oma kõige lemmikumat ehet ja selgitan, miks see nii on.

Qudo sõrmused on mulle juba ammu silma hakanud. Miks? Mulle on alati meeldinud mitmekordsed sõrmused – abielu- ja kihlasõrmus ühel sõrmel näiteks on minu jaoks kõige ilusam kooslus. Ja mulle meeldivad ka statement ehted, sest ma mõtlen, et kui juba ehet kanda, siis silmatorkavat.

Qudos saab kombineerida erinevaid sõrmuseid, muidugi võib kanda ka ühte, aga mina kannan korraga kolme. Minul on selline komplekt.

Veel meeldib mulle väga see, et Qudol on vahetatavad kivikesed. See tähendab, et ostad endale baassõrmused ja saad neil peal olevaid kivikesi vahetada, juurde tellida ja ise disainida erinevaid sõrmuseid.

Nii võib sul olla ainult üks sõrmus ja edaspidi on mureta, mida kingituseks paluda, sest vahetatavad kivid aitavad luua iga kord kui uue ehte. Kui muidu mul on tagasihoidlike kividega, siis miks mitte pühadeajaks soetada endale sädelevaid kivikesi juurde. Või jõuluvanalt paluda.

*Kui teile ka Qudo meeldib, siis Fabeles pakub teile -10% sooduskoodi, mis kehtib kogu tootevalikule ehk on hea endale või kellelegi teisele soetada juba varakult ära jõulukingitus. Sooduskood on MERJE10 ja kehtib kuni 31.12.2021. E-poe leiad siit: https://fabeles.com/

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »