MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Mida emale emadepäevaks kinkida?*

Meie peres on emadepäev väga tähtis päev. Ikka oleme riburadapidi ema ja vanaema ukse taga sel päeval, näpus lilled ja kingitused. Mu vanaema on selline inimene, kes kingitustest suurt ei pea, ta kipub neid aina laiali jagama, ta pigem eelistab kingitusena, et keegi aia ära riisuks või midagi sellist. Aga mu ema armastab väga kingitusi nii saada kui teha. Kes on Gary Chapmani “Armastuse viis keelt” lugenud, siis paljud mu perest näitavad just välja oma armastust kingitustega, mina ka.

Õnneks on ka mu peres üsna lihtne kingitusi teha, sest me väljendame, mida tahaks saada. Nii ka mu ema tegi juba ammu vihje, et kui me talle midagi emadepäevaks kinkida tahame, siis talle meeldiks parfüüm Giorgio Armani – Si Passione Red Maestro.

Ma küll täpselt ei tea, kuidas see lõhnab, aga see juba näeb välja täpselt mu ema moodi. Mu ema nimelt armastab küüsi ja huuli punaseks võõbata ja see lõhnaõli tundub kui kirss tordil.

Ma ise olen internetiostlemise usku nagunii, nii et lõhnade internetist ostmine pole minu jaoks midagi võõrast. See on ju teada tuntud tõde, et nuusutamas võib käia tavapoes, aga kõige soodsamalt saab osta ikka internetikauplustest. Mina olen viimased mitu korda tellinud parfumeeria.com poest, eelkõige sellepärast, et seal on soodsa hinnaga parfüüme ja põnevaid lõhnu, mida mujal tihti polegi üldse – nagu näiteks Escada värsked ja suvised lõhnad, mida Carmen eelistab. Nii saigi korvi emadepäevaks emale punane Armani lõhn.

Nii et minul endal on emale kingitus eile tellitud ja nüüd ootan seda pakiautomaati, et pühapäeval koos lilledega üle anda.

Selge on muidugi see, et meid on neli last ja kambapeale on hea teha emale pisut kallimaid kingitusi nagu parfüümid, aga üksi võib see rahakotile pisut liiga teha. Siis on hea vaadata, mis enda eelarves on. Parfüümidest hulga soodsamad, ent sama hästi lõhnavad on näiteks dušigeelid, kreemid või deodorandid, mis lõhnavad heade parfüümide järele. Üks minu lemmikuid on näiteks Donna Karan Be Delicious, mida ma vahelduva eduga aastaid olen kasutanud. Deodorandi hind on näiteks ainult 20.90, aga lõhn imeline ja tekitab sellise argipäevaluksuse tunde, kui hommikul pärast dušši seda peale paned.

Escadast ma juba rääkisin eespool. Kui mõtled suvelõhnale, mõtled Escadale. Praegu on parfumeeria.com-is näiteks soodukaga Escada Born in Paradise koos kosmeetikakotiga.

Eks me kõik oleme oma emadele parajalt kortse tekitanud, eks? Emadepäeval on hea seda heastada kvaliteetse kreemiga kortsude vastu. Shisheido on end küll tõestanud kui luksuslik ja kvaliteetne kreemitootja ja see kuldne purgike… noh, mina küll sellisest kingitusest ära ei ütleks!

  • Postitus valmis koostöös Parfumeeria.com-iga
Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »