MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Tooge tagasi traditsioonilised kulmud

Teate, ma olen juba nii vana inimene küll, et olen oma elus näinud kohe mitu setu kulmutrendi. Algas kõik kaunitel null-nullindatel, kui kõik neiud võtsid kätte pintsetid ja kitkusid oma kulmud imepeenikeseks.

Siis, et kompenseerida seda kulmutut aega, hakati hoopis joonistama endale hirmpakse kandilisi kulmusid, mis meenutasid kaarnat, kes su lauba pealt õhku tõusma asub.

Ja teate, mis neid kulmustiile ühendab? Jah, see on kahetsus. Mitte keegi, jah, absoluutselt mitte keegi, ei ole uhke selle perioodi üle oma elus, mil ta oma kulmudega inimkatsetusi tegi. Kes kahetseb triipe juustes? Emo-aega? Püks-seelikut? Mitte keegi. Kes kahetseb triibukulme ja neid kandilisi monstrumeid? Kõik.

 

Viimasel ajal on mulle silma jäänud uus kulmutrend – see on kammida kulmud võimalikult üles, et need turritaks juuksepiiri poole.

See näeb reaalselt välja nagu sulle oleks rohukedrik lauba peale roninud ja seal maha kärvanud. Mul on ainult üks küsimus – n***ui? Ja üks küsimus veel, mind täitsa hakkas huvitama, peaks katsetama – kuidas kulmud näevad välja siis, kui kammida need hoopis allapoole. Seda näeme ilmselt järgmisel aastakümnel.

 

rohukedrik

Jälgi mu blogi ka Facebookis, et olla kursis uute postitustega: https://www.facebook.com/merje.ee

Kui sulle meeldis see postitus, siis klikka mõnele reklaamile, et mulle mõned sendid rahakotti kõliseks 🙂 Aitäh!

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »