Mõni aeg tagasi tuli mu mees koju tööreisilt, lennujaamast ostetud kingitused minule ja Oskarile kaasas. “Aga Mittenile?” küsisin mina. Ta ütles, et otsis küll, aga no loomadele ei olnud mitte miskit.
“Võiks ju olla mingi pood, kus oleks kingid loomadele ka…” arvas ta.

Ma ütlesin, et aga tee siis ise. Pealegi talle meeldib e-poode ja kodulehti teha hobikorras, siis on ka võimalus veits sellega kätt harjutada. Et kui keegi tahab sellist lihtsamat e-poodi nagu meie tahmamari.ee või kingidlemmikule.ee on, siis võib ka kirjutada mulle tegelt: info@merje.ee või Instasse või Facebooki.

Nii me hakkasimegi rääkima, et oleks päris äge, kui oleks pood, kust saaks haarata kaasa kingituse, kui lähed näiteks külla sõbrale, kes on just kutsika või kassipoja võtnud – kutsikud või kassikud noh.

Ja no jõulud on tulemas, esialgu võiks olla loomade jõulukingitused. Meie küll alati teeme oma kassile ka jõulukingituse. Kahju ju vennikesest, kui ta peab jõuluõhtul lihtsalt pealt vaatama, kuidas teised kingitusi avavad.

Ja võiks olla advendikalendrid. Mittenile väga meeldib iga hommik snäkke saada sealt.

Eile sai see püsti ja nii-nii äge, et juba tehti kaks esimest tellimust, me reaalselt hüppasime mööda tuba rõõmust ringi. Vaene Oskar vaatas, et vanemad lõplikud ära pööranud.

Kingidlemmikule.ee e-poest leiab praegu advendikalendri kassile, advendikalendri koerale ja kummalegi lumehelvestega kaunistatud tsellofaani ja punase lipsuga pakitud jõulukingitused, kus leiab midagi maitsvat ja mänguasja, millega jõuluõhtul mängida. Kõiki asju on ainult 10 tk ja juurde ei tule.
PS. Praegu ma panin nädalaks koodi JÕULUD20, millega saab 20% soodsamalt kõike osta avamise puhul.

Facebookist saab poodi jälgida siit, kui on mingid eripakkumised või loosid.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon