MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Team Hendrik

Eile kihas kogu sotsiaalmeedia sellest, et “Vallalise kaunitari” Brigitte ja Hendrik on lahku läinud. Ühesõnaga ma saan aru, et Hendrik olevat Brigitte juurde läinud ja prouale öelnud, et kuule, meil ikka ei tule midagi välja. Ja lisanud, et ta ei armasta teda enam pikka aega ja põlgab teda. See viimane pole kuigi kena, aga noh, juhtub.

Selle peale oli Brigitte läinud täiesti hulluks ja kogu ilmarahva ees rääkinud sellest, et Hendrik tahtvat ainult kaks korda kuus seksida ja polevat leidnud talle kunagi aega. See vaene mees sai niimoodi vastu päid ja jalgu, et mul hakkas temast lausa kahju.

Brigitte, te olite koos kolm kuud. Kolm. Kuud. Reaalselt mul pakk peldikupaberit peab ka vastu kauem kui teie suhe.

Ma saan aru, kui Hendrik oleks Brigittega abiellunud, temaga saanud neli last ja siis jätnud ta maha 18-aastase sekretäri pärast, siis me võiksime rääkida.
Kui sa oled inimesega kolm kuud koos ja otsustad, et sa tegelt ei taha temaga koos olla, siis… ee, ma ei tea. Mitte midagi vist.

Ja mis sellest siis on, et nad kihlatud olid? Ega kihlumine pole mingi verevanne, mis sa kuskil ristteel 犀利士 täiskuuööl annad. Ma olen ka enne oma abielu minevikus olnud kaks korda kihlunud ja sellest ei tulnud midagi välja. Üks kord ka hästi vara ja siis leidsin, et see suhe ikka ei toimi. Ja teine kord pärast pikka kooselu ja leidsime ka, et see suhe ei toimi. Kihlus pole mingi jumalaisa palge ees laulatamine ja murdmatu lubadus. Isegi, kujutate ette, vahel abiellutakse ja siis jõutakse ikka järelduse, et kuule, ei taha väga koos olla.

Ja mis puutub sellesse, et Hendrik tahtvat ainult kaks korda kuus seksida… ja siis? Inimestel on väga erinevad füüsilised vajadused ja kui need omavahel ei klapi, mida siis teha? Nii butthurt ei saa ka olla, et su ekspeika ei tahtnud sinuga magada. Juba see, kui sul on madalam libiido ja teine inimene muudkui seljas elab, on see piisav põhjus nii lühike suhe lõpetada, sest see ei toimi.

Igatahes minu poolt täiega respekt Hendrikule, et ta midagi vastu ei öelnud. Annaks jumal meile kõigile sellist kannatlikkust kui sellist avalikku koslepit saame. Ma arvan, et suurem osa meist ei suudaks vait jääda. Ja nii palju kui ma kuulnud olen, oleks Hendrikul nii mõndagi öelda.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »