MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Täna on hea päev!

Vahel on kohe nii, et tähtede seis on eriti hea ja täna oli just selline päev. Et kohe ärkad mõnusa tujuga, ilm on täiega ilus ja asjad lahenevad iseenesest. No mitte nälg Aafrikas ja sõjad ja sellised asjad, aga et näiteks saad Kangadžunglist kätte paki traadi ja organzapaelaga pärast seda kui &€€#%€##”& Omniva selle ära kaotas, mis minu arvates on väike võit tervele inimkonnale.

Mul oli täna jälle teooriaeksam (teine) ja HOLY SHIT, ma sain läbi! Ja ma mitte ainult ei saanud läbi, vaid ma sain läbi NULLI veaga! Kujutate ette, ma tean, et paksus lumes on kõige parem neljaveoline auto ja et asulavälisel teel peaks olema 3 sekki pikivahet! Halleluuja!

No tegelt mul rohkem joppas, ma arvan, aga mis vahet sel enam – ma sain teooriaeksami läbi! Ma ei pea seda mitte kunagi enam tegema! Või noh, mitte lähiajal! Jee! Ma ei jäänud isegi vetsu kinni ja koju sain taksoga, nii et nupp nokib täna, ma ütlen.

Vaatasin nüüd sõidueksamiaegu ka ja esimesed on alles jaanuaris. Kas on üldse mõtet seal kullipilguga silma peal hoida, vabaneb neid aegu üldse? Tallinnasse sai üldse alles veebruaris, nii et ma panin Jõhvi 09.01 kell 11.30. Ma pole vist Jõhvis käinudki, nii et ma ei tea, kas see on üldse hea mõte. Äkki peaks ööseks jääma ja tegema ühe sõidutunni õhtu enne ja teise samal hommikul, enne kui eksamile lähen? Oskab keegi soovitada head sõiduõpetajat Jõhvis?

Veel lähme täna varsti vehklema ja mul on nii palju küsimusi. Kas see on valus? Kas ma saan surma, enne kui ma load kätte saan?

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »