Ma muidu olen teinud küünlaid ainult jõuluajal ja nii eelminegi aasta, aga mõtlesin, et teeks ikka sõbrapäevaks ka. Ma ei tea, kuidas teiega on, aga mulle sõbrapäev meeldib ja on alati meeldinud.

Kuna ma tegin ainult 18 küünalt, siis ma neid e-poodi isegi panema ei hakka, saavad nagunii kohe otsa. Aga sildid on uued, sõbrapäevateemalised ja mulle täiega meeldivad.

Seekord ma ainult allahindlusi tegema ei hakka, sest kogu tulu eest ostan oma vanaemale küttepuid. Inimene ei raatsinud endale puid tellida ja käib juba terve talv ehituspoest jaokaupa ostmas. Või noh, praegu käin mina, sest ta on koroonapositiivne ja uskuge mind, see auto pudist puhastamine on tüütu. Okei, see tuli nüüd suur Kuuuurija vääriline nutulaul, tegelikult pole tal häda midagi, aga küttepuud ma talle kingin, sest ta aina ostab teistele ja endale ei luba isegi nii lihtsaid asju kui laadungit küttepuid. Tähendab, meie kingime, kui te küünlaid ostate.
Seega ühe küünla hind on 11.90 + saatmine. Kui tellid kolm küünalt, saadan tasuta.

Küünlad on kõik mõnusa tummise šokolaadilõhnaga ja sojavahast täitsa käsitsi minu poolt valmistatud.

Kui tahad, võin saata su mõnele sõbrale koos personaalse postkaardiga, aga siis maksad 1 euri juurde, sest ega postkaardid puu otsas kasva. Jõuludel kusjuures päris paljud saatsid niimoodi pakiautomaadiga, koroonaaeg ju ja tore viis sõpra üllatada. Tellimiseks saad mulle kirjutada info@tahmamari.ee või pigem kirjuta mulle otse Facebooki: https://www.facebook.com/merje.aus või ma ei tea, tule ukse taha (tegelt ära tule, see oleks veits creepy)
Arvesta palun sellega, et ma hea meelega pistaks korraga posti siis kui kõik tellimused on koos, nii et arvesta, et teele lähevad need hiljemalt neljapäeval-reedel.

Aga pikema sissejuhatuseta… küünlaid on 7 erinevat disaini ja need tulevad siit.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon