MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Kuskil midagi huvitavat ka toimub?

Ärge saage valesti aru, ma naudin head gossi küll. Ei saa pattu salata, ma olen korduvalt ikka mitu head tundi, popkorn kõrval, rõõmuga kulutanud, et jälgida, kuidas kaks täiesti võõrast inimest internetis vaidlevad teema üle, mis absoluutselt minusse ei puutu.
No mäletate veel TL-i teemat? Kus on kassid? Kes keda peksis? Kas tõesti suguvõimetu Austraalia täkk eostas lapse, kes mesinädalatel aborteerus? Kuhu kadusid Napsie linad? Vaat see on draama, mis on draama.
Aga ma ei saa aru, kas ma olen lihtsalt üks väsinud e犀利士 ma või olen ma inimesena nii kasvanud (tsiteerides klassikuid muidugi), aga need viimase aja suunamudilaste draamad on lihtsalt nii igavad.

Esiteks Mari ja Peetrike oma lõputute suhtedraamadega. Kes ei tea, siis elasid kord Mari ja Peeter. Peeter nussis kogu aeg ringi, mis Mari ilmselt marru ajas ja ajapikku hullumaja kandidaadiks muutis. Nüüd nad said lapse ja muudkui kemplevad sotsiaalmeedias. Mari teeb politseisse avaldusi ja postitab kogu aeg pilte lilledest justkui tal ja tema imikul käiksid iga päev kosilased, et Peetrit armukadedaks teha. Peeter räägib, kuidas Mari teda ahistab ja jätab samal ajal Marile ukse taha lillekimpe.
Ühesõnaga üks lõputu küünlapäev. Päris masendav muidugi selle lapse jaoks, et ta mõlemad vanemad on idioodid. Tal küll selle eluloteriiga õnneks ei läinud.

Siis nüüd Eesti esikiusaja hakkas heietama, kuidas tema sõbrannat kiusatakse ja kütavad takka – see ütles seda, too ütles toda, kolmas räägib üldse esivanemate vaimudega, et teovõimetutelt inimestelt kümneid tuhandeid eurosid saada.

Vabandust, kas te saate ikka aru, et nad on kõik reaalselt samasugused. Võta üht ja viska teist.
Mulle meeldib muidugi, kuidas see juuksepikendustega variant teeb selliseid stoorisid, et mul on reaalselt tunne, et ta ajab kohe pea kiilaks ja hakkab ajakirjanikke vihmavarjuga peksma.

Ja seejuures on see lihtsalt nii igav. Sina tegid – ei, sina tegid – ei, sina tegid. Üks, kes on kõige suurem staar üldse, süüdistab teist staaritsemises. Teine nimetab esimest narkariks, kui isegi mu vanaema koer teab, et ta teeb rohkem narksi kui Pablo Escobar.
Rahunege maha – te kõik teete narksi, te kõik panete üksteist taga ja te kõik kujutate ette, et olete maailmanabad.

Iga kell tulevad siin uued paljastused, kes kellele neeger ütles. Ja kes papi taskusse lükkab kogu selle draama pealt? Eesti esikiusaja ofc.

Mida iganes ühesõnaga.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »