MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Kuidas ma üritasin Red Bulli osta ja kõik poetädid vihaseks ajasin

Ma käisin postkontoris ja mõtlesin, et hüppan kärmelt Rimist läbi, võtan õige ühe Red Bulli. Võtsin siis sobiliku purgi, läksin iseteeninduskassasse, lõin purgi läbi, hakkasin maksma. Sisestan PIN-koodi. 8366. Vale kood.

Sisestan uuesti PIN-koodi. 8366. Vale kood.

Mis mõttes vale? Mul on see pangakaart terve igaviku olnud ja mu PIN-kood on 8366. Oot, äkki 6683? Sisestan koodi 6683. Vale kood. Iseteeninduskassa hakkab üle iseteeninduspiirkonna üürgama.

Ma mõtlen, et no ma proovin siis teises kassas uuesti. Lähen teise kassasse. Löön purgi läbi. Panen koodi 6583. See on raudselt mu PIN-kood. Vale.
Poetädid hüüavad, et no mida asja te teete seal, miks te ühes ei maksa. Ma pobisen, näost punane, et ma panin PIN-koodi valesti. Tädi tõttab eelmist üürgavat aparaati kinni panema.

Panen teist korda 8365. Vale. Panen kolmandat korda 6583. Teine kassa hakkab esimesega kooris üürgama. Tädid on jumala vihased, et no mis nalja te teete.

Ma pobisesin, et ma vist unustasin oma PIN-koodi ära.

Viisin purgi tagasi. Läksin pangaautomaadi juurde, et mõtlen rahulikult, ma tean ju oma PIN-koodi, see on 8363. Vale. 6383 on kohe kindlasti. Vale. Kolmandat korda ei julge panna.

Sõidan kodu poole, mõtlen, et kurat küll, mis mu PIN-kood on.

Aa õige, see on 8265. Käin siis ikka koduteel teisest poest läbi.

Pargin ära, lähen sisse. Võtan purgi, lähen kassasse. Sisestan PIN-koodi 8265. Vale PIN-kood. Aa okei, see oli vist 6582. Jälle vale kood.

Lõppeks ma oma jooki ei saanudki. PIN-koodi ka ei mäleta. Seda saab vist pangas samas vaadata. Aga no täiesti ulme, mul on see kood olnud aastaid ja ma lihtsalt… ei mäleta seda täiesti lambist enam.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »