MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Kinnitatud: mis on parim sõbrapäevakingitus mehele?*

Mis puudutab kingitusi, siis mulle meeldib üle kõige kinkida elamusi. Asjadega on selline lugu, et mina ei tea näiteks, millist asja võiks mingi inimene tahta. Mulle endale meeldib ka enda asju ise valida. Elamustega on see värk, et ikka ju tead lähedast inimest, mida talle teha meeldib. Me mehega teeme suhteliselt vähe selliseid kinke, mis oleks asjad. Teeme ikka, aga pigem harva. Nii me ka näiteks sünnipäevadel panustame kingiraha hoopis näiteks spaasse, mõnesse heasse restorani, kingime kontserdipiletid või teeme midagi muud koos.
Sama lugu teistega – kõige parem kingitus on mingi kogemus. Nii sai mu õde näiteks jõuludeks Floating kinkekaardi. Floating on sisuliselt soolveega täidetud pime ja vaikne kamber, kus kaob tunnetatav piir õhu ja vee vahel ja ma saan aru, et tekib selline kaaluta olek. Ta oli megarahul ja mul oli selle üle hea meel.

Mu mehega on selles mõttes lihtne. Tal on üks sõber, kellega nad käivad tihti Lada Nivaga matkadel, kardisõit paneb tal silmad särama ja ta oleks üks kord äärepealt teelt välja sõitnud, kui üks Lamborghini vastu sõitis, sest ta jäi seda liiga kauaks vaatama.
Lamborghinit ma talle veel kinkida ei saa, kuigi tahaks, aga lõbusõidu Lamborghiniga saan küll. Te oleksite pidanud ta nägu nägema, kui ta sai teada, et mul on talle kinkekaart ja ta läheb mais oma sünnipäeval Lamborghiniga sõidule.

Foto: kingitus.ee

Meil on selline tobe äraarvamismäng, et kui me midagi kingime, siis ütleme kavalalt: “Mul on sulle kingitus!”
“Mis?”
“Aga arva ära!”

Kujutate ette ka, kui raske on inimesel ära arvata, et ma kingin talle sõidu Lamborghiniga, aga ma pean ütlema, et ta on väga hea arvaja. Alguses kontrollküsimused, et kas see on asi, puhkus või mingi tegevus. Kui tegevus siis küsis ta kahtlustavalt: “Ega ometi paraplaanilend?” (Käisime hiljuti sünnipäeval, kus kingiti sünnipäevalapsele lend paraplaaniga ja isekeskis arutasime, et mitmesaja tuhande euro eest me sellist hullust teeks).
Teise variandina pakkus lootusrikkalt kardisõitu, ma ütlesin, et juba soe.
ATV matk? Külmem. 4×4 matk? Külmem, pigem kardi poole. “Sõit Ferrariga?” küsis ta kahtlustavalt.

Jah, Ferrariga saab ka kingitus.ee-st sõidu valida, aga peaaegu.

Foto: kingitus.ee

Täpsemalt Lamborghini Gallardoga, kus 570 hobujõuline mootor nurrub ja mis kiirendab 3,8 sekundiga 100 kilomeetrini tunnis. Alguses räägib instruktor autost ja annab näpunäiteid, kuidas seda juhtida ning siis saab ise rooli istuda ja tiiru teha.
Tuli välja, et ta oli seda mitu korda vaadanud ja mõelnud, et tahaks täiega minna, nii et tal oli väga hea meel kingituse üle.

Foto: kingitus.ee

*Tegu on koostööpostitusega.

*Disclaimer: see ei pruugi olla parim sõbrapäevakingitus igale mehele, aga tõenäoliselt on

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »