MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Vandenõuteooriakolmapäev: protestil nakkushaiguse ennetamise ja tõrje seaduse muudatuse eelnõu 347SE vastu ei olnud MITTE KEDAGI

Tere, sõbrad vandenõuteoreetikud! Ilmselt teate kõik, kuidas meie vandeseltslased on paljastanud mitmeid pettuseid seoses koroonaviirusega ning ajanud peavoolumeedia tagajalgadele.

Polnud väga kaua aega tagasi, mil üks vandeseltslane läks isiklikult haiglasse ning tõestas, et haiglas ei ole mitte ühtegi inimest. Jah, te lugesite õigesti, mitte ühtegi inimest. Selle tõestuseks tegi ta fotosid, kust ühtegi inimest ei paistnud ning tõestas ära, et ühtegi koroonahaiget ega arsti ei ole olemas.

Big Pharma üritas asja kinni mätsida, postitades pilte kiirabiautodest, mis haigla ees järjekorras seisavad, sest väidetavalt pole haiglates kohti. Meie rahvakangelane Hando Tõnumaa käis varahommikul kohapeal vaatamas – ja ei ühtegi kiirabiautot. Järelikult kiirabiautosid ei ole olemas.

Nüüd on aga selgunud väga murettekitav tõsiasi, et ka meie, vandeseltslaste ridadesse, on infiltreerunud reptiilid. Üks neist on fotograaf, kes jagab oma veebipäevikus jutte ja fotosid, justkui oleks Toompeal iga päev protesteerimas sadu inimesi nakkushaiguse ennetamise ja tõrje seaduse muudatuse eelnõu 347SE vastu.

Merje blogi käis kohapeal asja uurimas kell 6 hommikul ja peab tõdema, et kohal ei olnud mitte ühtegi inimest. Toompea lossiesine oli täiesti tühi. Järelikult ei ole protesteerijaid olemas.

Kui fotograaf tegi kohapeal pilte inimestest, keda pole olemas, kas ta ise on üldse olemas? See jäägu teie enda mõelda, kulla sõbrad.

Kuna statistika jälgimine ja reptiilide paljastamine ei ole naljaasi, ma pean tegema päevad läbi rasket research’i, siis saate mulle selle eest kanda raha arvele Merje Miller • EE587700771003400716

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »