MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Toakene

Karkass olemas ja kipsiga kaetud, algas kõige raskem osa. Pahteldamise-lihvimise-värvimise võiks ju ise ära teha. Mõnes mõttes oli see veits kergendus, sest see töömeestega jauramine on üks ilge tüütus, vahel on tunne et lihtsam on ise ära teha.

Tegelt kõige mõistlikum oleks olnud kõik korraga pahteldada, siis kõik korraga lihvida ja siis värvida. Aga kuna motti no üldse ei olnud ja see on ikka väääääga suur töö, siis tundus parem mõte selline, et teeks väikse toa korda. Siis oleks vähemalt üks ruumikegi, kus puhas olla on. Mitte et kõik on pooleli nagu tavaliselt.

Ma eelmises postituses rääkisin, et see pidi tegelikult tulema kontorituba, aga tundus mõistlik see muuta ajutiseks magamistoaks, sest millal päris magamistoas remondini jõuab, seda ei tea keegi… Aga kunagi saab sinna tuppa külalistele väike lahtikäiv diivan ja kontorilaud.

Pahteldamine iseenesest raske ei olnudki, aga see lihvimine. Ja veel see LAE lihvimine, tulejumalappi, ei iial enam. Ma siiamaani vist köhin seda pahtlitolmu.

Aega võttis, aga tehtud see sai ja uhke tunne on küll.
Seinad-laed saavad kõik valged nagu hullumajas ja põrand soe tamm.

Aksessuaarid ma mõtlesin, et võiks magamistoas olla kuldsed ja heleroosad. Ma unustasin vist meeltesegaduses, kui raske on leida kuldseid detaile ja selliseid lampe otsisin reaalselt mitu nädalat. Kõik sobivad lambid olid hõbedase junniga.

Voodi sai soetatud vanast heast Jyskist ja no täitsa okei voodi on selle raha eest. Madrats on veel vana peal, mis on suurem kui voodi, sest madratsisuuruses voodi poleks sina tuppa mahtunud. Kui kellelgi on madratsisoovitusi, andke need lahkelt palun edasi.

Kuskilt peaks veel muretsema öökapid, mis sinna ära mahuks, kuigi seal on nagu suht null ruumi. Mul oli veel plaanis sinna kummuti, aga ma sain üsna pea aru, et sinna ei mahu enam mitte midagi, seega telekas sai seinale. Et hea õhtul Netflixi vaadata.

Vot selline tuba saigi. Nipet-näpet on muidugi veel teha – madrats osta, normaalne voodipesu panna, öökapid. Mul on hall Woolishi päevatekk ja kaks patja soodukalt ostetud ja… Üks pilt sai vahepeal seina, mida nendel piltidel ei ole.

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »