MER

“Troonil oskab iga teine istuda, aga mängida kojanarri, selleks on aru vaja" - Anton Hansen Tammsaare

Kui sa saaks Villast valida kuti, siis kelle sa valiks?

Ma ei tea, kas ma olen imelik, aga ma reality suhtesaateid vaadates alati mõtlen, et kellega ma sealt koos olla tahaks. Välja arvatud “Rannamaja” puhul, ma mingi pedofiil ka ei ole. Mu meelest ei tohiks lapsed niimoodi ilma särgita telekas olla. Keegi kuskil jagas hiljuti, kuidas kaks neiut “Rannamajast” panid pesupildid üles. Ma olin nagu – appi, kus nende vanemad on??? See on mingi lapsporno.

“Vallalisest kaunitarist” ma valiks raudpoltkindlalt selle nelja lapse isa. Ma nime ei mäleta. Ta on nii armas ja siiras. Mu kõige viimane valik oleks see tüüp, kes kogu aeg laulab nagu elevant oleks ta kõrva opeale astunud. Kui ma temaga deidil oleks ja ta laulma hakkaks, ma reaalselt ütleks, et mul jäi vist kodus triikraud sisse.

“Armastuse malevat” ma pole tänavu vaadanud, aga eelmine aasta ilmselgelt Sander ju.

“Villas” on ka minust tükk maad nooremad mehed, aga nad ei anna sellist alaealise vaibi nagu “Rannamaja” omad.

Jaga enda edetabelit ka! Siit tuleb edetabel, mida üks suvaline ülekaaluline 32-aastane kartulist pereema teleka ees teinud on:

Kindel ei:

  • Arles. Mis värk selle soenguga on? Kui ma olin väike, nimetati selliseid potisoenguteks, et vanaema pani poti pähe ja lõikas ümbert kääridega juuksed maha. Tal oleks sama asja justkui vokkpanniga tehtud. Ta tundub tore poiss, aga pole üldse minu maitse.
  • Antonio. Ma ei tea, mis värk mul sellega on, aga mul sellised vaimsed kutid üldse ei kruvi. Tuleb selline “Igor Mang puuõõnes” vaib peale.

Võibolla:

  • Rovin. No neid siniseid silmi vaataks küll väheke ja tundub, et selle poisi ROI on ka kõrge, kui temast advokaat peaks saama. Samas mul oli kunagi kutt, kes õppis advokaadiks, vaatasin hiljuti, et mis temast saanud on – ta jättis kooli pooleli ja mängib raha eest päevad läbi videomänge. Uhh… Selles mõttes riskantne investeering, aga kasum võib olla suur.
  • Frank. Ma ei tea, kuidagi äge kutt on ta. See on nii random, et ta on koristaja. Kust ta tellida saab?? Mul on kodu üsna tolmune, seda peab ainult särgita koristama. Mida? Ma ei taha lihtsalt, et ta särk tolmuseks saaks.

Kindel jah:

  • Kaido. Mehemaius Saaremaalt. Ärge mu abikaasale öelge, aga tema võiks küll mu atra künda. Kas atra küntakse? Vabandust, ma pole maainimene.

Ning jah, ma teen selliseid edetabeleid oma mehega sarju vaadates. Ning ei, tema ei tohi naiste kohta selliseid edetabeleid teha. See on hoopis teine asi, okei? Kui ta peaks mokaotsastki mainima: “See neiu tundub sõbralik”, ma olen nagu:

Laigi ja jaga:
fb-share-icon
« »