web analytics

8 kommentaari

 1. P
  26. september 2016 @ 12:54

  Viirused on ikka viirused, nende vastu ei saa pelgalt mõtlemisega, et neid ei eksisteeri. Eksisterivad ikka. 😀 Inimene jääb haigeks mitte sellest, et ta sallita külma kätte jäi, vaid ikka viirusest. Külm lihtsalt nõrgestab immuunsüsteemi ja inimene muutub seetõttu haigustele vastuvõtlikumaks. Külm iseenesest ei tee inimest haigeks, viirused teevad. 😀

  Reply

  • merjeblogi
   26. september 2016 @ 12:57

   Olen kursis, aga näed, sai ju küll. 🙂

   Reply

   • Lj
    26. september 2016 @ 13:07

    Olen esmakommenteerijaga nõus, aga ütlen veel, et ka minul on positiivne mõtlemine aidanud. 🙂 mõtlen lihtsalt, et mul on suurepärane olla ja tihtipeale aitab ka. Ju siis on sellel suur jõud, toodab mingeid positiivseid aineid kehasse ja tugevdab seeläbi organismi?!

    Reply

    • merjeblogi
     26. september 2016 @ 13:12

     Eks ta nii ole jah. Kui mõtled, et kole sitt on olla, siis hakkab veel halvem 😀

     Reply

 2. Anonüümne
  28. september 2016 @ 18:46

  Inimene pole metsloom. Võrdle koduloomagå pigem.
  Jah, olen näinud nohust kassi ja ka koera. Isegi kassi kellel oli hääl ära.

  Reply

 3. Rents
  4. oktoober 2016 @ 00:44

  Jäävad need loomad metsas ka haigeks, lihtsalt kui sa ei ole kunagi karu näinud, siis selge see, et pole ka haiget karu näinud. 😀

  Aga mina olen ehe näide sellest, et kõik mu taudid tulevad mulle endale alati hirmsa üllatusena. Vahel tunnen, et olen kergelt väsinud, mõtlen, et “magan end korralikult välja lihtsalt, eks ma olen pingutanud natuke” ja siis hoopis ägisen kolm päeva voodinurgas, kuigi ise arvasin alati, et ei ole mul viga midagi. Seegi kord kinnitasin tänagi veel sõpradele, et ei, mul ainult väike köha – ja nüüd istun ja olen juba nina veriseks nuusanud ja megakehv on olla.

  Reply

 4. Rents
  4. oktoober 2016 @ 00:46

  Kle, aga ehk olid sa siiski enne õigel teel ja nüüd oled haige, sest kristall pole õigel ajal viirukisuitsus üle pühitsetud vms?

  Reply

  • merjeblogi
   4. oktoober 2016 @ 10:49

   Erand kinnitab reeglit 😀

   Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga