web analytics

9 kommentaari

 1. Vaike
  13. november 2017 @ 16:40

  Mul on see https://www.euronics.ee/t/76132/kodumasinad/tolmuimemis-ja-pesemissusteem-philips-powerpro-aqua/fc6405-01 Olen ülirahul. Täna hommikul ajasin suhkru maha, 2 min ja asi korras. Isegi ei vihastanud enda peale 😀

  Reply

  • merjeblogi
   13. november 2017 @ 16:48

   ohh, siuke mis peseb on muidugi eriti äge 😀

   Reply

 2. Liisa
  14. november 2017 @ 00:03

  Nendega ongi täpselt see, et seni, kuni sul on väiksemat sorti korter, on kõik tore. Aga kui on suurem korter või maja ja su kodus toimub ka mingit arvestatavat elutegevust, on see mõttetu vidin. Mul on see eelpoolviidatud Philips. Elan majas, mitu last, koer, kassid. See Philips seisab juba üle poole aasta nurgas. Põrandapesemisfunktsioon on lausmõttetu, jällegi, paari inimesega korteris vbla sobib, intensiivse elutegevusega majas ei tee oma tööd mitte kuidagi ära, kui tahad, et põrand oleks päriselt PUHAS.
  Arvasin ka, et sellega on mugav koerakarvu kokku tõmmata ja esikust liiva, kui lapsed õuest tuppa tassivad seda. Ei ole. Pöörlevad harjased pritsivad liiva vahel lihtsalt laiali, vahel imeb tõesti ka korralikult ära, aga väga aeglaselt ja rahulikult peab selleks liikuma sellega mööda põrandat. Koera karvad takerduvad harjaste ümber ja neid peab sealt lahti urgitsema. Mõnda aega jahmerdasin sellega, kuni sain aru, et klassikaline hari ja pika varrega kühvel teevad sama töö ära kordades kiiremini, lisaks ei kaasne nendega mingeid kõrvaltöid (paakide tühjendamine, harjaste puhtaks urgitsemine, kohati kääridega puhtaks lõikamine). Nii et universaalselt sobiv varstolmuimeja kindlasti ei ole. Sobib väiksesse kodusse, kus vähe segadusetekitajaid.

  Reply

  • merjeblogi
   14. november 2017 @ 01:44

   Aga mida sa kasutad?

   Reply

  • Laura
   4. detsember 2017 @ 14:22

   Mul on sama kodus (Philips Powerpro Aqua) ning olen täiesti erineval arvamusel. Elan samuti majas, 2 korrust, väikesed lapsed, aga loomi toas pole. Ma ei oskaks enam ilma selleta ollagi – pisikestega on ju kogu aeg mingi sodipodi ja pururada põrandal. Masin välja, kaks liigutust ja põrand jällle puhas. Pesemisfunktsiooni kasutan ka ikka suht tihti. Minu standardite järgi saab põrand kyll puhtaks. Seega mina kyll soovitan!
   Aga keegi oli ka sellega tarbijakaitsesse pöördunud, et masin ei ime tõesti mitte midagi ja sai isegi raha tagasi. No ei oska selle inimesega samastuda, mul on tip-top!

   Reply

 3. DW
  14. november 2017 @ 01:04

  Kahe käega varstolmuimeja poolt. Meil on selline http://airvitamin.ee/et/v8-absolute-akutolmuimeja-dyson-v8-absolute-v8-lisaotsikute-komplekt?manufacturer_id=26

  Maksis hingehinda aga on seda raha täiega väärt. Ma käin ka nüüd iga päev vaiba ja koridori ning mõned muud kohad, mis palju tolmu & puru koguvad üle.

  Reply

  • merjeblogi
   14. november 2017 @ 01:40

   jeesus kui kallis. näeb välja ka nagu mingite maaväliste eluvormide tehnoloogia 😀

   Reply

 4. Kadri
  18. november 2017 @ 22:18

  Ma palun viseotõestust, kuidas ta prügi, näiteks väikse makaroni, sisse tõmbab. Mul oli kord varstomuimeja, mis ei tõmmanud liiva ka sisse.

  Reply

  • merjeblogi
   18. november 2017 @ 22:26

   haha okei, homme teen 😀

   Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga