web analytics

20 kommentaari

 1. Laura
  26. september 2016 @ 18:21

  Aamen! Mulle see marimell üldse ei istu, aga loen ometigi. Miks? Sest nende kõrval tundun ma ise nii normaalne :).

  Reply

  • merjeblogi
   26. september 2016 @ 18:22

   Einoh, ta üleüldiselt mulle meeldib, aga see oli küll veits liig 😀

   Reply

  • oeh jah
   26. september 2016 @ 18:32

   See Mari-Leen tundubki ise üks eriti rumal ja kole inimene. Ja “kole” just seesmiselt, tema välimuse vastu mul ei ole mitte vähematki. Veidi paksu on, aga tegelikult ei ole ju üldse inetu, täiesti okei välimusega naine. Aga see mõistus.. oeh see mõistus.

   Reply

 2. ekstuvi
  26. september 2016 @ 18:38

  ma vaataks antud juhul enne oma vaalkaalu, väiksed kissis seasilmad ja mehe klounikostüümid üle ning siis alles hakkaks kellegi teise kohta kriitikat lajatama
  hea vähealt et ta kaaslane on tunnistanud,kuidas naised teda ei huvita, muidu leiaks ilmselt parema partii kõrvale
  kui ta seda blogi loeb,teeks talle ettepaneku järgmisel aastal näit heategevusblogina kandideerida, ilmselgelt on aju ja enesekriitika meel doonorluse korras ära jagatud ja see vääriks tunnustust

  Reply

  • merjeblogi
   26. september 2016 @ 18:40

   Ma üldiselt arvan, et kellegi mõnitamine, sest ta kedagi teist mõnitas, on sama tobe.

   Reply

   • ekstuvi
    26. september 2016 @ 18:51

    selleks sa teema tegidki et järjekordne blogidraama üles kruttida, sina oma klikid kätte saaks ja teised teda mõnitama tuleks oleme nüüd ausad:)

    Reply

    • merjeblogi
     26. september 2016 @ 18:53

     Jah, selleks ma teengi sulle märkuse, et sa teda ei mõnitaks, et sa ikka hagu juurde annaks ja ma klikid taskusse pista saaks:D

     Reply

 3. Nipitiri
  26. september 2016 @ 19:43

  Kirjutanud siis juba kohe selle ilublogija täisnimi välja, et viimasedki teadmatuses olijad aru saaksid. Mis sa siin ikka vihjad, et “rase ja akne”. Ilma selleta poleks mul õrna aimugi olnud, kellest jutt.
  Mari-Leen on aga mats, polegi muud öelda. 🙂

  Reply

  • merjeblogi
   26. september 2016 @ 19:46

   Tal kommentaarideski mainitud ju, kellega tegu.

   Reply

 4. Liis
  26. september 2016 @ 20:31

  Aga keegi pole kinnitanud, et see on tema ju ?

  Reply

  • merjeblogi
   26. september 2016 @ 20:42

   Sealt on ilmselgelt aru saada, kellega tegu on.

   Reply

   • T
    26. september 2016 @ 21:17

    Tema ikka jah. Meelise snapchatis oli isegi video, kus oli näha, et tema ja see teine blond tšikk istusid neil vastas.

    Reply

 5. Pikachu
  26. september 2016 @ 23:17

  Olgem ausad, keegi kirjutas oma blogisse nii, ja see ongi väga jube, aga sama lame on ka teha teda oma blogis maha. Külvata draamat ja nagu juba eelnev postitus mainis, et oma klikid kätte saada. Täpselt samamoodi on nõmedad Sinupoolsed postitused, kus sa kirjutad inimestest, kes oma lapsi peole kaasa võtavad jne, mis tegelikult absoluutselt ei puutu ju Sinusse 🙂 Ja samuti su töökaaslased või asjad, kes Sulle ei meeldi. Kuidagi irooniline natuke ise postitada samasuguseid tobedaid asju oma klikkide saamiseks ja siis veel omakorda kritiseerida kedagi teist sellise asja eest. Okei, sa ei ütle konkreetselt kunagi välja, kellel-mis viga on, aga see anonüümne kellest Sa räägid, loeb ka võibolla Sinu blogi ja tema teab, kui halvasti ta end tunneb. Lihtsalt palun ära tee selliseid mahategevaid postitusi, kui oled ise samasugune blogija! 🙂

  Kõike head ja vähem klatši ja draamat Sulle ellu!

  Reply

  • merjeblogi
   27. september 2016 @ 00:37

   Kui sa juba siin nii pikalt kirjutad, siis ehk selgitaksid mulle, kuidas EI OLE minu asi, kui inimene solvub MINU peale, kui ma ütlen talle, et ära palun võta seekord MINU peole lapsi kaasa. Ma tahaks teada, mis osa sellest ei ole minu asi. 😀

   Teiseks, kas palun keegi selgitaks mulle ära selle klikkide kogumise? Ma huviga kuulaks, sest ma olen 10 aastat bloginud ja mina praegu ei saa küll hästi aru, et kuidas see postitus peaks mulle koguma mingeid klikke. Mul on oma lugejaskond ja ma jagan seda ainult oma ühes kanalis. Kes siia tulema peaks nii hirmsat moodi klikkima? Ma saan aru, kui postitaksin selle Leenu seinale, et voh, tulge nüüd vaadake kõik.

   Ja mida tähendab üldse “oma klikid kätte saada”? Mida ma nendega täpsemalt tegema peaksin teie arvates? Kleebin endale statistika seinale või? Kes neid maagilisi klikke peale minu näeb, huvitav?

   Reply

 6. Nojaahh.:)
  26. september 2016 @ 23:19

  Mul on tõesti kahju, et üks lõpurase naisterahvas peaks end üldse selliste lolluste eest kaitsma ja ilmselgelt peaks end vist keldrisse kinni panema..
  Mul kah tagumiku peal venitusarmid, sangad üle püksiserva, tissid elavad oma elu ja tutt raseerimata, sest ma ei ulata. Aga kui kurat keegi tuleks mulle seetõttu ütlema, et ma olen kole, mingu persse.:D Sorry. Okei, aknega probleeme pole – näonahk raseduse ajal üldiselt nagu prillikivi olnud, nii et huh.. Õnneks ma pole ka mingi blogija ega muu avaliku elu tegelane – muidu saaks küll verbaalselt lõuksi iga kritiseerija käest, et miks ma nii tont välja näen vms..:D Ja mis ma siis tegema peaks kui akne oleks, kodus istuma? Ära surema ..:D ?

  Reply

 7. Pikachu
  27. september 2016 @ 01:02

  Aga üldiselt ma mainisin ka Sulle Sinu kritiseerimist blogis. Nagu mille jaoks sa kirjutad selliseid asju, et too on nõme, et oma last tahtis peole kaasa võtta. Mida see peaks inimestele andma? See jätab ju Sinust halva mulje, kui Sa nii avalikult räägid. Ja point oli selles, et kui Sa ise kirjutad nõmedaid tekste teiste kohta, ära tule rääkima, et teine oma blogis nõmedasti ütleb teise kohta, kui Sa ise oled samasugune. 😀

  Reply

  • merjeblogi
   27. september 2016 @ 01:09

   Aga see ongi ju nõme käitumine, sellepärast kirjutangi! 😀 Kas ma pean endaga saladuse hauda võtma, kui keegi minuga nõmedalt käitub? Ise kâitub halvasti ja siis on veel solvunud ka, kui jutt levib. Mu arvates veider arusaam asjadest. Veits ikka teine asi kui istuda kellegagi õhtusöögilauas ja siis nagu selgest taevast koledaks sõimama hakata, ilma et asjale oleks eelnenud mingit konflikti või üldse storyline’i.

   Aga räägi mulle ometi klikkidest, ma tahaks täiega teada. Vaatasin et eile mul oli 5000 klikki ja ma ei kirjutanud ühtegi postitust ja täna 11 000, kirjutasin kaks postitust. Kus ma need nüüd kalliskivideks vahetada saan?

   Reply

 8. Anonüümne
  27. september 2016 @ 01:21

  Minu arust ta ei kirjutanud oma postituses, et antud neiu on kole, vaid viitas jutuks tulnud kunagisele postitusele (mis on eemaldatud kuna sai ohtralt kriitikat), kus ta jauras, et ilublogijad võiks vähemalt ilusad olla.

  Reply

  • merjeblogi
   27. september 2016 @ 01:28

   Loe veel üks kord.

   Reply

 9. kasutaja
  27. september 2016 @ 23:43

  Marileen ei teinud seda avaldust üldse esimest korda, jooksis tal ju varemgi terve postitus selle mõttega millalgi, et kas ilublogija? tohib ikka kole olla, et kui kole oled siis ei tohiks (ilu)blogida. Ja ta mõtles seda täiesti tõsiselt. Kuigi tihti ilublogija katsetab tooteid – ala keda huvitav šampooniarvustusel kui “ilus” (suhteline mõiste) keegi on. Eriti jah… Tema suust.

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga