web analytics

16 kommentaari

 1. E
  21. november 2017 @ 16:01

  mingi hetk kui ma t66tasin pikalt kodust, siis tellisin endale ilge hunniku trenniriideid. Trenniriietega on see, et kui need on seljas, siis tunned toesti, et teed trenni. Muide, mina kasutasin sellist lehte nagu http://www.sportpursuit.com. Superilusad ja odavad trenniriided, ainult natuke tuleb oodata millal nad kohale jouavad.

  Reply

 2. the_xhcx
  21. november 2017 @ 23:57

  Haha, FitnessBlender, täna just tegin sedasama trenni, see mu üks viimase aja lemmikutest.
  Mulle pole üldse oluline, milles trenni teha – olen juba aastaid kodus vehkinud (ja seda just FB videote järgi) ja seda just suvalistes maikades ja puuvillastes pükstes jne – ma’i tea, mulle piisab sellest, et riided laseks mugavalt ringi liikuda, oluline on mu jaoks pigem see, et saaks üks korralik trenn tehtud. Aga sellepärast me olemegi kõik erinevad&meid motiveerivad erinevad asjad.

  Reply

  • merjeblogi
   22. november 2017 @ 00:23

   fitnessblender on parim, mitu aastat juba teen nende videote järgi 😀

   Reply

 3. Kats
  22. november 2017 @ 02:37

  Sportsdirectist ostan, mis parasjagu hea ja mugav on. Firmamärke mina taga ei aja 🙂

  Reply

 4. Rents
  22. november 2017 @ 19:27

  See on naljakas, kuidas erinevates valdkondades on “kohustuslikud firmamärgid” nii erinevad. Ronijatel näiteks on ilmselge, et KÕIK peab olema ABK või E9 vms (ja iga asi peab väga mässajalik olema, mul on näiteks Banditi ronimissussid ja Rebeli ronimissussid, sest muidu te äkki ei saaks aru, kui lahe ma ikka olen) – joogas jälle ei tea keegi neist brändidest midagi ja on vaikimisi teised firmad, nagu Aloyoga või Onzie või Omstars. 😀 Tallinnas käin ma megachillis joogas, kus kedagi ei koti, aga mõnes kohas on küll nii olnud, et kui oma ronimislühkaritega sisse jalutad (mis on ilmselgelt täpselt sama venivad kui lühikesed joogapüksid), pööritab mõni silmi.

  Reply

  • merjeblogi
   22. november 2017 @ 19:47

   Kas tõesti ainult laheduse pärast? 😀 Mõni firmamärk on lihtsalt teatud valdkondades teinud oma nime. Ma näiteks tosse muid ei vaatagi kui ainult Nike’i. Mitte pildikese pärast, vaid sest ma tean, et need on mugavad ja vastupidavad. Minu jaoks.

   Reply

   • Rents
    23. november 2017 @ 14:27

    Need ronimisasjade tipptegijad on kindlasti oma koha välja teeninud, sest riided on tõesti väga kvaliteetsed ka. Joogas ma pole nii spets, aga seda olen küll tundnud, et kui ostad mingid suvakad retuusid, ei pruugi need üldse venida ja kehvemal juhul ei hinga üldse jne – aga seda silmade pööritamist mõtlesin pigem olukorras, kus sa lähed kohale teist stiili riietega, kui tavaliselt joogas on. No näiteks dressidega on ülimõnus teha seda, aga kombeks on teha retuusides. Kui mõni mees lohvakates dressipükstes kohale läheb, on veel okei, aga naistele vaadatakse küll natuke imelikult, sest kirjutamata reeglid.

    Reply

 5. Triin
  23. november 2017 @ 02:58

  Oled sa kunagi mõnda teist 100+€ jooksu jalanõud proovinud peale Nike’i?

  Reply

  • merjeblogi
   23. november 2017 @ 12:20

   Jalga proovinud ikka jah, ei ole nii mugav tundunud.

   Reply

 6. Vaike
  23. november 2017 @ 15:21

  Mitte küll trenniriietest, aga toitumise osas soovitan võtta ühendust Margus Silbaumiga, kes teeb selgeks põhitõed, nii et saad kaalu alandada ilma mingit konkreetset etteantud kava jälgimata. Netist leiad andmed.

  Reply

  • merjeblogi
   23. november 2017 @ 16:03

   hehe, ta oli mu isa abikaasa treener. kiidab küll teda 🙂

   Reply

 7. M
  23. november 2017 @ 15:33

  Minu jalanõu on ka ainult Nike olnud viimased aastad. Proovisin Adidaseid – no ei lähe minu jalakujuga. Sama ka Mizuno jne muud brändid. Nike lihtsalt on mugavaim.
  Treeningriietest leidub: BodyEnineers, Nike, Adidas, Catmandoo, ISC, Casall ja vist oli kõik.
  Ei käi brändi taga ajamas. Mugavus loeb

  Reply

 8. Vesper
  23. november 2017 @ 16:43

  Jooksujalatsitest on viimased 2 paari olnud Mizuno Wave Rider seeriast. Tükk aega ajasin nagu tikutulega taga midagi, mis sobiks jala laiusega ja jalga ka korralikult toetaks. Varem oli Reebok suur lemmik, aga nad ei tee enam normaalseid jalatseid.
  Trenniriietest on päris suur osa North Bend, sest neil on küllaltki odav hinnaklass, sama mugavustase ja seni pole miski mu retsivatele trenniharjumustele (välitingimustes) alla vandunud.

  Reply

  • merjeblogi
   23. november 2017 @ 16:46

   Reebok üldse eksisteerib enam? 😀 Ma pole nii ammu näinud kuskil

   Reply

   • Vesper
    23. november 2017 @ 17:52

    Ei ole surnud, isegi Eestis on Reebok poodides täitsa olemas, aga teistega võrreldes küllaltki vähe esindatud. 😀

    Reply

    • Danka
     25. november 2017 @ 15:45

     Reebokil on isegi nn tehasepood olemas Tondi Selveri juures.

     Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga