web analytics

10 kommentaari

 1. Marin
  2. november 2018 @ 11:51

  Ilmselt sa oled lihtsalt see tüüp, kes kasutab asju valesti. Nii juhtub, kui manuaale ei vaevuta lugema.

  Reply

  • merjeblogi
   2. november 2018 @ 12:14

   jope kasutamise manuaali või?! 😀

   Reply

   • Marin
    2. november 2018 @ 12:24

    Just, just! Seal on vahel kirjas, et jopega ei tohi õue minna ja märjaks ei või teha ja muid kasulikke asju.

    Reply

    • merjeblogi
     2. november 2018 @ 14:06

     Kus see kirjas on…

     Reply

 2. Kiku
  2. november 2018 @ 12:56

  Mhm… Nii see ongi. Aga pigem pole see, et ei osata teha, vaid ei tahetagi teha vastupidavaid asju 🙁

  Reply

 3. Maris
  2. november 2018 @ 13:40

  Kle ausalt, NII närvi ajab see asi!! Ostsin saapad, käisin nendega 2 kuud – ninad kulunud, lukk ühel saapal katki. Ei, ausalt ei käinud liivapaberiga ninasid hõõrumas ega lukku vägistamas. Mul on veel enda numbrile eriti raske jalanõusid leida ka, niiet arrgrghtttttt 🙁

  Reply

  • merjeblogi
   2. november 2018 @ 14:06

   Vot saapad on mul head. Timerlandid. Soovitan, juba kolmandat aastat kannan ja nagu uued 🙂

   Reply

 4. Nimetu
  3. november 2018 @ 11:30

  See mööbli osa ajas mõnusalt naerma. Mul kodus üks nõuka-aegne suur kapp. Kõik sõbrad vihkavad seda täiega. Iga kord kui keegi külas on, mainitakse ära, kuidas ma sellest kapist võiks ikka vabaneda.
  Aga vot mina ei raatsi ja ei ole nõus.
  Sest lisaks emotsionaalsele väärtusele on see kapp müstiliselt tugev ja vastupidav ja loogilise ülesehitusega.
  See elaks vist tuumasõja ka üle.
  Olen otsinud küll, aga vot ei leia mööblipoodidest enam sellist mööblitükki kuhu midagi raskemat julgeks sisse/peale panna.
  Kõik paistavad poes sellised, et nende suunas ei julge tugevamalt aevastada ka mitte…

  Reply

 5. Meryt
  8. november 2018 @ 09:50

  No just, mul on maal nõukaaegne raamaturiiul, mis on ääreni raamatuid täis juba aastakümneid. Ostsin linna ka omale raamaturiiuli, kus hetkel raamatud kolmes ülemises riiulis ja kahes alumises on ehted ja muu pudi-padi- ja see sitanikerdis vajus kokku- raamatutega riiulid murdusid ära 😂

  Reply

 6. Triin
  9. november 2018 @ 14:50

  Ma olen 30-aastane, saan kohe 31 ja lõpuks on meil piisavalt raha (loe: tegelikult pole ikka üldse), aga niipalju, et kvaliteetseid asju osta. Näiteks, mu saapad lagunesid sel aastal ära, need ma ostsin endale 7 aastat tagasi ebayst, kasutatult, aga kuna tegemist ECCOdega, siis pidasid vastu. Nüüd siis seadsin sammud ECCO poodi ja ostsin endale uued 150 eurised saapad, loodan, et peavad jälle 7 aastat vastu, kui ainult 5, siis kah tähendab, et olen aastas 30 neile kulutanud. Ja abikaasa ostis endale just mantli, mis on päris villast ja ilma selle jubeda polüester sisuta. See oli kah 150. Ma olen alati teadnud, et pole piisavalt rikas olnud, et odavaid asju osta, aga no varem pole lihtsalt kunagi sellist summat olnud korraga välja käia. Kusjuures saabaste jaoks tegin eraldi veidi tõlketööd. Teine asi see, et juba mitu aastat olen AINULT naturaalsest kiust riideid ostnud. Üldiselt peavad nad ikka paremini vastu ja kuna ma olen selline suur higistaja, siis tõesõna olin oma ema peale solvunud, et ta selle peale ei tulnud, et mulle teismelisena puuvillaseid riideid otsida 😀 Õnneks paljud poed müüvad nüüd eraldi ökopuuvillast asju, isegi H&M. Lisaks soovitan Quicksilverile otse kirjutada, koos piltidega jopest. Eesti poed on teada-koonrid, olles välismaal elanud, kahes erinevas riigis, tean, et tegelikult peaks väga lihtne olema ebakvaliteetseid asju ümber vahetada või raha tagasi saada. Nt naabrinaine just rääkis, kuidas ta laps kandis aasta aega 100-eurost villakombet, see hakkas jalgevahelt lõpuks hõrenema ja kui ta firmaga ühendust võttis, saadeti see 100 eurot talle tagasi.
  Mööbli puhul: eelista IKEAT, paljudel asjadel vähemalt 10-aastane garantii ja vahetatakse välja, kui mõni probleem esinen. Meil näiteks 16-eurosed raamaturiiulid ja pole ühtegi kulumise märki.

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga