web analytics

16 kommentaari

 1. Alli Kass
  3. oktoober 2018 @ 06:08

  Vara my… Ma täna kuuest (jah, hommikul kuuest!) tööl. Mul töö selline, et peab mõned korrad kuus majapealt teatud baktereid otsima ja seda on kõige parem teha, kui kedagi veel tööl ei ole. Nii hiilingi oma pimedas ringi oma bakterijahi tarvikutega 😀 Nippe ei ole, tuleb ellu jääda ja palvetada, et kontori kohvimasin töökorras püsiks. Kohvi joon ja hommikust söön tööl. Aga täna läheb pool kolm päeval juba koju ja silma ka ei pilgu kui teised poole pimedani veel orjavad.

  Reply

 2. Printsess
  3. oktoober 2018 @ 06:24

  Ise ka ärkan kell 06.00 ja siiani otsin neid nippe 😀 õnneks rongis saan magada.

  Reply

 3. Hommikud
  3. oktoober 2018 @ 06:26

  Rasestu! Sel juhul võid kindel olla, et uni kaob 5-6 vahel ja kella seitsmest sa ei jaksa enam ns vedeleda! 😬😬😬

  Reply

 4. Early bird
  3. oktoober 2018 @ 06:38

  Kohv. Veel rohkem kohvi. Palju rohkem kohvi. Tegelt see asi loksub paari nädalaga paika. Mul oli ka raskusi, aga praegu istun juba tööl ja uni ei murragi.

  Reply

 5. Birx
  3. oktoober 2018 @ 06:40

  Jumal tänatud et ma olen hommiku inimene. Üles tõusmisega varakult pole olnud väga probleeme, nüüd koolis käies tõusen 6.30. On pidanud varasemalt ka tööl käies tõusma kell 5. See ehk veidike oli väljakutse aga samas harjus ära ka suht kuna ma niigi varajane ärkaja. Ja nt nv-el kell 9, no ei saa ega taha kauem magada kuna muidu kohe õhtul tiksu poole ööni üleval ja unerežiim sassis. Ja päev muidu ka palju pikem. Aga nippe ma kahjuks jagada ei oska . Või siis kui äkki harjutada ennast kuidagi nii et õhtul magama varem siis kergem tõusta ka 😀

  Reply

 6. Gerli
  3. oktoober 2018 @ 06:46

  Ma ärkan iga hommik kell 5! 😑 Nagu Alli juba ütles, siis nippe ei ole, tuleb lihtsalt ellu jääda. 😀

  Reply

 7. Hommik
  3. oktoober 2018 @ 09:05

  Sama mure. üritan ärgata kell 6, et jõuaks 8-ks tööle, aga tihti magan 7-ni ja siis kiirustan, et bussile jõuaks.
  Kui ma ennast tahan sundida, et ma varem püsti saaks ja tööle jõudes padi näos kinni ei oleks, siis ei pese ma eelneval õhtul pead vms ja hommikul ärkan varem, et dušši all jõuaks käia ja see äratab väga hästi ülesse.
  Muudel juhtudel olen padi näos ja istun tööl vaikselt oma kohvi taga ja ootan lõunat 😀

  Reply

 8. Tk
  3. oktoober 2018 @ 11:45

  Mina tôusen vabatahtlikult kl 5 et jôuaks hommikul veidi trenni teha ja rahus kohvi juua enne kui kl 7 kodunt lahkun et 7.45 tööl olla. Kusjuures ametlikult mul algab töö kl 9 :D. Aga mulle meeldib varem alustada et siis ka varem lôpetada. Nippi pole, aga keha harjub ja varakult tōusmine muutub normiks. Peamine ongi mitte endale sisendada et see on kole ja õudne. Niiet palju on kinni ka mõtlemises. Õhtul tuleb loomulikult norm ajal magama minna. Ja veel, minu jaoks töötab see kui ma ei pea hommikul kiirustama ja voodist otse bussi hüppama vaid saan võtta rahulikult. Hommikune aeg endale on parim ja väike trenn ja dush ja kohvi ka äratavad kenasti.

  Reply

 9. Mari
  3. oktoober 2018 @ 11:52

  Mul töö orienteeruvalt 9-17.30. Sõidan tööle max 40 min. Kui 5.30 ärkan, on hilja.. Mainin ära, et mul asjad/toidud jms koos ja võileiba ma ei jõua valmis keerata. Meik-NALJA TEETE?
  Mulle meeldib, et mul on aega. Ja lõpuks jooksen jalad rakkus bussile(8.13 läheb buss)

  Ma usun, et asi graafikus: ma olen ALATI hommikul söönud korralikult. Maganud lühikeselt kuid(max 7.15-ni?) kuid siis istun voodis telefonis, teen süüa, sada muud asja ja toast mina enne 11 ikka välja ei jõua.

  Reply

 10. Nimetu
  3. oktoober 2018 @ 12:17

  Mina olen seda nippi aastaid otsinud ja ei ole suutnud leida. Olen püüdnud ennast ühiskonna survel jõuga hommikuinimeseks sundida, aga ei ole õnnestunud. Plusse on vähem kui miinuseid.
  Tänaseks aktsepteerin ennast sellisena nagu ma olen. Töökoha valikul on esimene kriteerium, et ei peaks kellast kellani tagumiktundi passima ning et ilma äärmise vajaduseta keegi ei sunniks mind kell 8 (või veel varem) kusagil olema. Tööd olen nõus tegema pühendunult ja palju, aga mitte sunniviisiliselt kellast kellani tooli toetades ja mitte hommikul kell 8. Ka CV-s ja motivatsioonikirjas olen selle asjaolu alati ära maininud, et ma ei toeta tagumiktunni lähenemist ning eelistan tööd teha, mitte tööl käia. Sellistele kohtadele, kus kellast kellani kohalpassimine möödapääsmatu on, üldse ei kandeeri.
  Jah, piirab valikut, aga olen nõnda aus iseenda ja tööandja suhtes.

  Reply

 11. Kellukas
  3. oktoober 2018 @ 21:08

  Tekib see probleem kui inimesed liiga hilja magama lähevad ja siis kurdavad et ei saa hommikul ülesse.Mina vöin vabalt kell 00.00 magama minna ja hommikul kell seitse ärgata ja ma ei ole üldse väsinud ja esimese äratuse peale kepsutan voodist kööki mehele kohvi tegema ja endale teed.

  Reply

 12. DW
  4. oktoober 2018 @ 17:46

  Nojah, ma ärkan mõni hommik 4:30 tütrega. Pole midagi teha, ta ongi selline vähese unega. Kell 7 on minu jaoks juba selline hommikune voodis laisklemise päev 😀

  Reply

 13. Deisi
  5. oktoober 2018 @ 18:33

  No ma kurdan ka, kui pean 7-8 tõusma, unustades ära selle, et veel mõne aasta eest olin sellisel töökohal, kus pidin 4.30 kohal olema, ehk ärkasin kuskil 3.30. See + õudne töökeskkond= ei suutnud seal aastatki olla ja tulin tagasi vaatamata sealt ära. 😀 Aga arvan, et sul vaid harjumise asi.

  Reply

  • merjeblogi
   5. oktoober 2018 @ 21:39

   jessas, mis amet see oli kui küsida tohib?

   Reply

   • Deisi
    6. oktoober 2018 @ 14:41

    Ametinimetust ei hakka ütlema, aga põhimõte, mille pärast tööle pidin nii vara minema oli see, et pidin enne kauba väljasaatmist autojuhtidele arved valmis trükkima. Ei saanud neid eelneval päeval ette valmis teha, sest täpsed tootekogused selgusid öö jooksul. Ja mõnikord olin üldse ainus inimene majas, kes autojuhte sisse sai lasta. Ühesõnaga selline hästi totter töö, mille oleks saanud lihtsalt ümber korraldada, aga kuna üks teine töötaja oli harjunud juba 30aastat sellel kellaajal tööle tulema, siis minu arvamus ei kõigutanud kedagi. 😊

    Reply

 14. A.
  17. november 2018 @ 13:39

  Nipp on hommikuinimeseks hakata. Vara magama, varem ka üles. Raske on ärgata vaid siis, kui pole oma unetunde täis maganud.

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga