web analytics

8 kommentaari

 1. kaisa
  14. märts 2018 @ 15:34

  Mina olen Aparaadiga rahule jäänud ainult ühe korra – kui paar päeva pärast avamist seal käisin. Ma ei ole tavaliselt üldse selline inimene, kes toidukohtades millegi üle väga viriseks, eriti sellistes, kus toidu eest peab tegelikult päris vähe maksma nagu Aparaadis. Aga tõesti on mul olnud iga kord seal käies pärast rahast kahju, sest toidud lihtsalt on olnud halvasti tehtud ja teenindus väga ebaviisakas 🙁 Peika ka käis eile ja ütles, et sai täiesti kõva sealiha. Samas sõbrad üldiselt ikka kiidavad seda kohta, ei tea, kuidas mul nii halvasti on sattunud. Ainult koogid on 100% alati imelised olnud. Aparaaditehases oleva Trikster Tihasega on igatahes paremad kogemused ja pigem käingi seal. Aga nüüd tahaks ma seda Aparaadi veganburksi proovida, seal see vahetub aeg-ajalt ja siiani on mulle maitsenud ainult kõige esimene variant, mida seal pakuti.

  Reply

  • merjeblogi
   14. märts 2018 @ 16:32

   Seal tundus jah päris palju ägedaid kohti, karritehas jäi ka silma.
   No meile kõigile igatahes väga maitses see veganburks, kahetsesime et ise ei tellinud, aga eks see ole maitseasi muidugi, võibolla sulle ei meeldi.

   Reply

 2. K
  14. märts 2018 @ 15:51

  Seal viimasel pildil ju oreo kook, mitte hallitusjuustu oma.. 😀

  Reply

  • merjeblogi
   14. märts 2018 @ 16:28

   aa on jah, sry 😀

   Reply

 3. Mailis
  14. märts 2018 @ 21:12

  Mina käisin ka peale jõule Aparaadis esimest korda, sõin ka miskit burgerit ja sinihallitusjuustukooki. Mega hea ja teenindus oli ka super. Sellel nädalavahetusel käisin peiksiga Tallinnas Telliskivi loomelinnakus Kivi Paber Käärid restos söömas. 100% gluteenivaba koht ja niiiiiii hea söök oli. Kui pole käinud soovitan sealt ka läbi hüpata. 🙂

  Reply

  • merjeblogi
   14. märts 2018 @ 22:23

   olen käinud, parti sõin vist seal 🙂
   kui sul gluteenitalumatus on ja fancymasse kohta tahad minna, siis soovitan art priorit ka, neil menüü sada prossa gluteenivaba. parandus: sry, LAKTOOSIvaba!! 😀

   Reply

 4. JJ
  15. märts 2018 @ 06:17

  Kirjelduse järgi ei ütleks küll, et Art Priori gluteenivaba on (esimene eelroog – krutoonid). Polnud ka köögiidee kirjelduses juttu, et oleks gluteenivaba.

  Reply

  • merjeblogi
   15. märts 2018 @ 06:26

   Aa ei vabandage, laktoosivaba on Art Priori hoopis 😀 Piinlik, mõte läks sassi. Ja suur osa toitudest gluteenivabad.

   Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga