web analytics

20 kommentaari

 1. Manjana
  15. veebruar 2018 @ 15:02

  Sedatüüpi tüübile võiks mõjuda kui ta ukse taha saata paar suuremat kasvu tõsise näoga meest teatega, mis juhtub kui ta ei lõpeta. Praegu ta lihtsalt naudib, et sul on vastik.

  Reply

  • merjeblogi
   15. veebruar 2018 @ 15:04

   Siis saan mina kriminaalkorras karistada 😀 samas jaa tundub, et kui talle öeldaks “sa kas jätad ta rahule VÕI MUIDU” on kõik poliitkorrektne ja kedagi pole ähvardatud 😀

   Reply

 2. Roland
  15. veebruar 2018 @ 22:15

  See sind enam ei päästa.

  Reply

 3. Raipesööja
  16. veebruar 2018 @ 09:41

  Kunagi üks tont ka ahistas mind ja jälitas jne.. läksin ka politseisse, öeldi, et kuni pole maha löönud ei tehta midagi. Aga ma teadsin kustkaudu tont tööle käib ja emajões oli just suurvesi ka ja… Roland, paari kuu pärast kohtume, siis on männikul veetõus.
  Muah!

  Reply

  • merjeblogi
   16. veebruar 2018 @ 09:59

   See pole ähvardus, see on kutse ujuma 😀

   Reply

 4. lugeja
  16. veebruar 2018 @ 13:01

  Merje, tea, et sa pole ainus, keda ta ahistab! Neid on v e e l !

  Reply

  • merjeblogi
   16. veebruar 2018 @ 13:03

   Mõtled Reenat? Ma tean jah, olen temaga suhelnud sel teemal.

   Reply

 5. Krisss
  16. veebruar 2018 @ 14:05

  Noormees pole lihtsalt elus korralikult peksa saanud ja kahjuks suuremal osal poistest on seda vaja,et meheks sirguda!
  Talle on küll Kusik lausa otsaette kirjutatud!
  Ära üleliia muretse..küll elu teda varsti õpetab(korralikult raputab 😒)

  Reply

 6. lugeja
  18. veebruar 2018 @ 01:13

  Oo, R. on alustanud uut blogi!
  “It’s not over until I win” (?)

  Reply

  • merjeblogi
   18. veebruar 2018 @ 09:34

   kus?

   Reply

   • lugeja
    18. veebruar 2018 @ 18:24

    Samas kohas, aga eelnev on kustutatud…(?)

    Reply

    • merjeblogi
     18. veebruar 2018 @ 21:48

     ammu jaa
     kustutas kui tal ukse taga käisin. ilmselt sest ta vanemaid said teada, mida ta nende ettevõttest kirjutab.

     Reply

     • lugeja
      19. veebruar 2018 @ 12:59

      Oo,kas lugesid ta 28.01 pealkirja “Kiilakas” viimast lõiku?
      Ja “suudan ikka inimesi hämmastada…kõrgel positsioonil inimesed ei tule selle pealegi,mis MINA kõik oskan ja ütlen ja küsin”.
      Alleaaa, sel mehel peaks diagnoos olema!

     • merjeblogi
      19. veebruar 2018 @ 15:20

      Jah, ta on lihtsalt sündinud geenius. 😀 Rikas, ilus ja tark!

 7. Rents
  20. veebruar 2018 @ 13:51

  Ma tean naist, kes põgenes kolme lapsega vägivaldse mehe juurest. Kuna sellises olukorras raha just laialt käest ei ole, sai elukohaks maja metsas. Noh, kui ta sealt politseisse helistas ja ütles, et eks jookseb KIRVEGA ümber maja ja karjub ähvardusi, öeldi, et sinna on ikka kaugele politseid saata, helistage uuesti, kui päriselt ust maha hakkab lõhkuma ja elule “reaalne oht” on. Nii et kui kirvega tegelane Eestis reaalne oht ei ole, siis mingi idioot internetis ammugi mitte, ei hakka nad midagi tegema.

  Reply

 8. dr Barman
  20. veebruar 2018 @ 15:52

  Kirjuta politseile avaldus. IGA KORD, kui mõne ähvarduse saad või subjekt sinuga kontakti võtab. See on sinu seaduslik õigus ja politseil on seaduslik kohustus iga kord vähemalt vastata. Pakun, et hiljemalt kahekümnenda avalduse järel leiavad korrakaitsjad, et väikse profülaktilise vestluse mahapidamine nõuab neilt vähem vaeva kui igakordne paberimäärimine.
  Ahjaa, enne räägi mõne veebikonstaabliga – need on sellistes asjades kogenumad ja abivalmivad kui jaoskonnapolitseinikud.

  Reply

  • merjeblogi
   20. veebruar 2018 @ 15:57

   heheh teoorias hea, aga mul pole aega kogu aeg jaoskonna vahet käia 😀

   Reply

   • dr Barman
    20. veebruar 2018 @ 16:16

    Milleks jaoskonda? Meil on ju suurepärane e-riik ning KÕIK riigiasutused on seadusega kohustatud võtma vastu ka digiallkirjastatud dokumente. Aga veelkord, räägi veebikonstaabliga – nad on sarnaste jamadega varemgi kokku puutunud. https://www.politsei.ee/et/nouanded/veebikonstaabel/

    Reply

 9. Kaamos
  22. veebruar 2018 @ 02:57

  Mul on olemas sarnane kogemus ja tõepoolest aitas väga (VÄGA) sage suhtlemine politseinikega. Neliteist aastat on nüüdseks see protsess kestnud, on paremaid ja halvemaid aegu, on toda jälitajat metsast avariilisest autost kiirabi poolt üles korjatud ja mu oma auto kõrvalistmelt politse poolt raudus kätega sundravile viidud.
  Kui ma poleks politsei ja jälitava haige perega suhelnud, elaksin siiani – kui üldse elaksin – hirmus, julgemata pimedas oma õue minna ja hommikuti ust avades esimese asjana uurides, mida siis seekord kassa võetud on (näiteks liiklusmärk kodutee otsast koos posti ja betoonankruga) või juurde tekkinud (enamasti haige enda kodust pereliikmetelt varastatud asjad, mõnikord kirves trepil või nuga püsti maa sees).
  Haige endaga pole mingil juhul mõtet suhelda. Mitte sõnagi, ta olgu täielikus vaakumis. Iga pilk, sõna või midagi muud sellist toidab ainult tema tõbe.
  Suhtle, suhtle suhtle. Politsei, politsei, politsei. Ükskord hakkab jää liikuma.

  Reply

 10. Karin
  10. märts 2018 @ 11:15

  Oeh lugesin sinu lugu ja tunnen kaasa. Olen ise ahistatud yhe naisterahva poolt, kellel on kinnisidee minu elukaaslase suhtes juba viimased kaks aastat. Ta kyll ei ahvarda mulle liiga teha voi mind maha lyya, kuid pidevad temapoolsed erasõnumid, avalikud ning laimavad kommentaarid ning postitused sotsiaalmeedias on pehmelt oeldes ara tyydanud. Lisaks kaasab ta oma mängudesse ka teisigi minu tuttavaid ning ahistab oma kirjadega ka neid. Olen yritanud raakida nii hea kui halvaga, kuid mitte miski ei paista aitavat. Lisaks olen suhelnud ka naisterahva emaga, kes on samamoodi nördinud ja ei tea kuidas asja lopetada. Viimases hädas poordusin politsei poole (me ei ela kyll Eestis) ning sealt soovitati 6 kuud logi pidada igast tema kontaktivõtust. Nyyd on see aeg ammu täis ja oleme esitanud avalduse, mis ilmselt jaab riiulitele tolmu koguma. Mida edasi teha ei tea?! Kui inimest kriminaalkorras vastutusele votta ei saa siis akki aitab tsiviilhagi avaliku laimu ning ahistamise normide alusel.

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga