web analytics

8 kommentaari

 1. Siberi Rahaboss
  19. juuni 2018 @ 11:09

  Hahaha, seoses rassismiga lennukis.. kuna ma olen ise samasugune, et meeletult kardan lendamist, siis minu jaoks on ka kahjuks iga moslem lennukis potensiaalne terrorist. Lendasin ükskord Oslost Tallinnasse ja lennukis istus 3 moslemit, üks istus eraldi ja kaks olid kuskil eespool reas. Kohe kui lennuk oli oma kõrguse saavutanud, jalutasid 2 moslemit minust mööda. Ma olin täiesti 100% kindel, et davai nüüd nad läksid kahekesi vetsu pommi ehitama, sest ma ei näinud neid rohkem kordagi mööda kõndimas. Terve lend paaniliselt otsisin neid pilguga ja valmistusin ette surmaks :D. Maandumisel sain aru, et nad läksid lihtsalt kolmekesi tühjadele kohtadele tagareas istuma. 😀 püha jumal küll ja mina mõtlen automaatselt et inimesed lähevad pommi ehitama. 😀

  Kreeka on muidu imeilus ja mu üks lemmiksihtkohti!

  Reply

  • merjeblogi
   19. juuni 2018 @ 11:12

   moslem lennukis olla ei tahaks :’D

   Reply

 2. Liis
  19. juuni 2018 @ 13:10

  Sul on blogi miskipärast mittetelefonisõbralik. 🙁 ei suutnudki kahest esimesest lõigust edasi lugeda

  Reply

  • merjeblogi
   19. juuni 2018 @ 13:10

   lasen korda teha varsti 🙂

   Reply

 3. merjeblogi
  19. juuni 2018 @ 21:08

  võta rohud ära 😀

  Reply

 4. Hely
  22. juuni 2018 @ 22:17

  Kas sa soovitaksid Kreekat esimeseks välisreisiks? Mul pole tädi kunagi välismaal käinud ja mõtlesin siit https://www.novatours.ee/puhkusereisid/kreeka pakette vaadates, et läheks Kreekasse. On ikka Eestis tunduvalt erinevam, aga mitte päris kultuurišokk ja samas tundub ka turvalisem kui nt Lääne-Euroopasse minna. Ma ise olen reisimas küll käinud aga Kreekasse pole ise ka jõudnud.

  Reply

  • merjeblogi
   25. juuni 2018 @ 11:20

   Jah, ikka. Paketikas on turvaline valik, sest sul on reisiesindaja kohapeal, kellelt saab alati abi paluda, ekskursioone osta jne. Kreeka saared elavadki suuresti turismi peal, nii et turistidesse suhtutakse hästi, kõik oskavad inglise keelt ja on abivalmid.

   Teine koht, mida soovitaksin, on Tenerife, aga noh, mitte suvel. 🙂

   Reply

 5. Monsa
  24. juuni 2018 @ 18:49

  Ma ei saa aru, mis värk osadel kommijatel selle kehakaaluga on?? Mis siis on et paks on? Vaadake, et ise oma kehas õnnelikud oleksite. Ela ise ja lase teistel elada!

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga