web analytics

9 kommentaari

 1. kaisa
  12. september 2018 @ 09:38

  madison ütleks selle peale, et mis tudengid, öö varjus tuuakse neid lennukitega sisse, kuidas te siis ei tea!!!!!

  Reply

  • merjeblogi
   12. september 2018 @ 09:39

   käivad koolis ainult maksumaksja raha eest söömas 😀

   Reply

 2. Liisa
  12. september 2018 @ 10:41

  Ei ole viitsinud veel seda “Hommikut” vaadata, vbla vanus juba sealmaal, heheheee, et meeldivad mingis osas traditsioonid. Seega “Terevisioon” it is. Reklaam peletas mind sellest Kanal2 saatest eemale nii, et pole võimalust andnudki. Tundus, et hommiku kohta liiga jube küte ja kiire tempo. Tahan, et hommik oleks rahulik. Nagunii pean hommikusöögi tegemise ja kohvi kõrvale vastama koolieelikute lõppematutele miks-küsimustele, taustaks mängiv hommikuprogramm võiks olla kuidagi mahedat tüüpi. Seega mulle ETV variant sobib hästi. Ja miks vahetada midagi, mis toimib, eks.

  Reply

 3. Grete
  12. september 2018 @ 20:26

  Ma ei tea, mulle küll väga meeldis alguses ja meeldib siiani 😀

  Reply

 4. Hiireekspert
  12. september 2018 @ 20:56

  9/11 on nii inside job. Vaata loe ja hari end natuke. Isegi maja arhitekt ise ütles, et see maja ei oleks saanud kokku kukkuda lennuki sisselennust. Terasest kõrghooned võivad põleda mitmeid päevi ilma kokkulangemata.

  Pluss veel siin lehel arhitektid ja insereid üle terve maailma kirjutavad, kuidas majad ei langenud kokku lennuki sisselennust vaid olid lõhkeainega lõhatud. https://www.ae911truth.org

  Näiteks üks tsitaat sealt –
  The official explanation of the failures defies known scientific methods of analysis and is untenable in the face of logical investigation. – ROLAND ANGLE, C.E.
  Civil Engineer

  Reply

  • M
   13. september 2018 @ 20:40

   Jajah, oled liiga palju “jet fuel can’t melt steel beams” meeme tarbinud.

   Reply

 5. leedukas
  12. september 2018 @ 23:30

  Blogipuhkus on sulle tõesti hästi mõjunud, head postitused järjest. Paluks blogisse rohkem reklaami, siis oleks tagasiside andmine lihtsam, ei peaks kommentaari kirjutama.

  Reply

  • merjeblogi
   13. september 2018 @ 06:45

   hehe aitäh sulle 🙂

   Reply

 6. Liisi
  14. september 2018 @ 08:25

  Ma vaatasin ainult esimest osa ja siiani rohkem pole vaadanud. Tundub kuidagi Reporteri hommikune versioon olevat, suht kollane ja mitte kõige meeldivam vaatamine minu jaoks. Ja muidugi reklaamid… ei taha oma hommikut kohe reklaamidega alustada, niikuinii on neid filmide jm vahel liiga palju. Saade ise tundub ka olevat ainult kanalile raha tegemiseks, reklaamitakse mingeid firmasid ja asju, mida kellelgi tegelikult vaja ei lähe. Ainus asi, mis seal vaatamist väärt oleks, on Simons cat 😀 :D. Jään ikka Terevisiooni juurde, kuigi ka selle tase on minu arvates viimaste aastatega langenud, aga vbla olen ma ka liiga vana, et uusi ja moekaid asju vastu võtta 😀

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga