web analytics

6 kommentaari

 1. Linda
  9. oktoober 2018 @ 18:17

  Ma pole ammu nii kõvasti naernud kui selle postituse peale 😀

  Reply

  • merjeblogi
   9. oktoober 2018 @ 18:21

   😀

   Reply

 2. M
  9. oktoober 2018 @ 18:23

  Haha nii tõsi, aga see pealkiri oli küll clickbait sul. Ma lootsin, et siin on tõesti kokkuvõte mis seal saab, sest nende jõllitamistega see lugu ei arene seal eriti kiirelt 😫🤣

  Reply

 3. Aveli
  9. oktoober 2018 @ 19:25

  Hahhaa 😀 Mu vanaema vaatab seda ja kui ma siis talle samal ajal külla satun (käin seal u kord nädalas), teeb mulle sisukokkuvõtet, et mis vahepeal juhtunud on. Aga oimaeivõi, kui seda vaadata, siis minu meelest ka nad ainult vaikivad ja vahivad üksteisele otsa 😀 Ja nende sisukokkuvõtete põhjal on mul ka tunne, et nädala jooksul jõuab seal juhtuda sama palju kui igas teises seriaalis ühe osaga 😀 Muidugi ei ole ma üldse eriti aru saanud seepidest, mis on mitmesajaosalised, mida näidatakse iga päev ja mille iga osa kestus on 2 tundi. Ma muidugi ei tea, mis Hingesugulase osade kestus on, aga üle seepide jaoks tavalise poole tunnikese on see kindlasti, need vahepeal näidatud türgikad olid küll kahetunnised. Kellel on see aeg, et igal õhtul kaks tundi ühte seebikat vaadata? (Noh, mu vanaemal ilmselgelt ja ilmselt ka teistel pensionäridel, aga ma mõtlen nüüd selliseid tööl käivaid inimesi) Lisaks eeldan, et see seep ei ole ainus asi, mida telekast vaadata tahetakse.

  Reply

 4. Kadri
  9. oktoober 2018 @ 19:53

  Ma olen kogemata sellele sarjale, telekat klõpsides, sattunud, 5 sekundit vaadanud ja alati ALATI, mingi mees ja naine vahivad veiste silmadega kedagi või midagi. Täna vaatasin siis et mis seal siis on ja pool tundi oli selline stseen kus mees pani mingit kollast täppi naise seljale, näod jälle nutused peas. Õudne. Võimatu vaadata seda ju. Lihtsalt vahivad õnnetute nägudega kuskile ja mitte midagi ei toimu.

  Reply

  • SMO
   10. oktoober 2018 @ 11:36

   See “lihtsalt vahivad õnnetute nägudega ja mitte midagi ei toimu” on nagu uues Eesti filmis “Põrgu Jaan”. Ma pole enne kinos tukkuma jäänud, seekord selline piinlik lugu aga minuga juhtus. Viimase 10 minutiga muidugi toimus kogu tegevus ära, seega kinotöötaja ei pidanud mind siiski unest äratama.

   Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga