web analytics

6 kommentaari

 1. k
  26. oktoober 2017 @ 22:59

  olen ka kasutanud wolti, aga äpiga ja pm sealt saad siis minna rippmenüüst valida enter a promo code vms ja kui siis selle oled sisestanud, lähed tellima ja siis tellimust kinnitades on mingi linnuke, et kasuta wolt krediiti vms, kas sisestasid selle koodi juba alguses?? 🙂

  Reply

  • merjeblogi
   27. oktoober 2017 @ 00:38

   jaa, kohe liitudes

   Reply

   • mann
    3. november 2017 @ 18:47

    olin seda postitust ja kommentaare lugenud, aga 7€ “vajas kasutamist” ja astusin ikka samale rehale, kuigi sisestasin koodi ja panin linnukese, et soovin selle ära kasutada. vahepeal, aga panin telefoni pooleks tunniks kõrvale ja võibolla nende jaoks natuke pikalt, et sooduslinnuke lendas vahepeal minema, kuigi muud asjad olid ootamas kenasti, valitud road jne. sain neilt kirja, et pean koodi kindlasti enne sinise asja libistamist ära panema. miskipärast ma ei saanud seda üle kontrollida enam ja uuesti seda kohta ei näinud. võibolla veebi kaudu on lihtsam, aga äpp jäi eile segaseks. kood ise jäi minu arvele alles.

    Reply

 2. RR
  28. oktoober 2017 @ 21:06

  Mul oli sarnane juhus. Alguses hakkasin üldse tellima sellepärast, et lubati 10 eurot krediiti, tegin ka tellimuse ära, nii et seda promokoodi kohta kuskil ette ei tulnud ja läks täishind. Tavaliselt ikka tuleb enne tellimuse esitamist koodi koht ja ma ei tulnud selle peale, et tuleb ENNE too lahter üles otsida. No okei, otsisin selle koha pärast veebilehelt üles ja sisestasin oma koodi, mille peale teatati, et kood enam ei kehti. Hm. Tuli meelde marimelli kood, sisestasin paari päeva pärast selle. Teade: kehtib ainult enne esimest tellimust. No minge… Vihale ajab selline asi ju, põhimõtte pärast juba ei telli enam sealt. Isegi kui neil on sellised asjad kogemata, siis vägisi kipub jääma mulje, et tahavad tõmmata.

  Reply

  • merjeblogi
   29. oktoober 2017 @ 15:02

   Ma vaatasin pulli pärast uuesti, et kas ma tõesti ei märganud seda koodi kohta. Saadeti screen woltist, et kus ma peaks panema valiku, et kasutan seda seitset euri. Minul seda kohta ei olnudki.

   Reply

 3. miishens
  1. november 2017 @ 16:34

  Mul on ka paraku Woltiga mitu negatiivset kogemust olnud, aga alternatiivina julgen soovitata tellitoit.ee teenust. Neil on suurem valik, kuna nad ei võta toitlustajatelt nii suurt vahendustasu ja neile saad ka maksta alles siis, kui toit käes 😉

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga