web analytics

13 kommentaari

 1. Anonüümne
  14. aprill 2015 @ 16:35

  Ma muidu moeblogisid ei jälgi, aga huvitav oleks teada, kes see eliit siis on?

  Vaatasin ka selle hääletuslehe üle, hääleta saab nii mitu korda kui tahad.
  https://surveer.com/s/MS6YDBNB

  Reply

 2. AM
  14. aprill 2015 @ 17:28

  Ma ei saa ka aru, miks see nüüd järsku nii hull probleem on, et Siison koostööd teha ei taha, eriti kui neil pidavat terve kotitäis hullult palju lahedamaid auhindu juba olemas olema. Tõesti ei arva, et ainult suur lugejate hulk tähendaks, et nüüd on igal ettevõttel kohustus kõik koostööpakkumised vastu võtta. Kui nad leiavad, et ei ole nende sihtgrupp, las nad siis olla, keda huvitab? 😀 Selline näpuga näitamine, et näe, nemad ei taha meiega mängida, sest nende meelest on teised hoopis lahedamad, on ikka väga labane.

  Reply

  • liis
   14. aprill 2015 @ 21:27

   Asi oli pigem nende vastuses, et a la “suured ei osale, siis nemad ka mitte.” Poleemika ei tulnud lihtsalt mitte toetamisest.

   Reply

   • merjeblogi
    14. aprill 2015 @ 21:29

    Jah, ütlesidki ju, et nad ei toeta, sest suuremad blogid seal ei osale. Suuremaid oleks nad ilmselt pidanud täpsustama, et suuremad ilublogid ei osale, keda nad muidu toetavad. 🙂
    Ma ei saa aru, mis siis on 😀

    Reply

 3. B
  14. aprill 2015 @ 18:17

  Minu meelest võiks nii olla, et kõik saavad hääletada 1 korra. Ma ei ole kindel, kuidas seda reguleerida saaks, aga mingi variant ikka leiduks.

  Lisaks Malluka FB lehel juba kommentaarid, et “Oo kõikides kategooriates, kus kirjas oled läks hääl sulle ja ma teisi ei tahagi üldse vaadatagi” Ma ütleks, et mallukast on küll kindlasti palju paremaid beebiblogijaid ning ka stiilsemaid blogijaid. Huumor ja lemmikblogi ning elustiiliblogi-okei, maitse asi. Aga natukene see Kanye-värk siiski jah, mida oma FB lehelgi mainisid 😀 Sams muidugi tore, et ta kõigis kategooriates vähemalt end nominendiks ei pannud, kuigi rahvas esitas teda küll kõigis.

  Reply

  • Mallukas
   14. aprill 2015 @ 18:57

   Ma nõustun sinuga, et ei ole ma just oluliselt ammu enam beebiblogija ega kindlasti mitte ka stiilseim blogija (sinna ma jäin vist kogemata sisse, sest ma ise ei pand esiti seda listi kokku). Jätsin ennast sinna nominandiks siiski, kuhu eeldasin, et mu blogi võidaks liigitada. Samas lõpuks on nagunii nii, et iga blogi saab olla ainult ühe kategooria nominaat (pluss siis eriauhinnad, sest sinna ei saa piiri panna, et üks ei võiks olla teine).

   Seega endale ma enivei üle ühe auhinna jagada ei saa, kui te seda kardate, et see mingi… minu tseremoonia hakkab seal olema.

   Mallu

   Reply

 4. Liis
  14. aprill 2015 @ 19:28

  Kes need nn “kõõmad” on?

  Reply

  • merjeblogi
   14. aprill 2015 @ 20:14

   mallukas ja marimell
   kuulge, rahunege maha, ma seda NIII halvasti ka nüüd ei mõelnud, et peate mulle tõrvikuga ukse taha tulema 😀 Lihtsalt kõõmad noh ei meeldi

   Reply

 5. B
  14. aprill 2015 @ 19:29

  Aga kas sellega ei saks kuidagi midagi ette võtta, et kõik 1 korra hääletada saaks? Ja kui üks blogija nt võidab praegusel hääletusel kahes kategoorias, sisi kes otsustab, kumba kategooria nominaat ta on?

  Reply

  • Mallukas
   14. aprill 2015 @ 20:20

   Kahjuks ei anna jah, sest see leht ei võimalda seda. Lisaks on paljudel inimestel nii, et IP muutub nagunii teatud aja tagant, seega ei oleks eriti ka vahet.

   Kui inimene on saanud kahes kategoorias kõrge koha, siis vaatame, kummas rohkem hääli sai ja selles saab auhinna.

   Reply

 6. Anonüümne
  14. aprill 2015 @ 20:40

  sellist sõna nagu nominaat ei ole olemas. need on siiski nominendid

  Reply

 7. Pole
  14. aprill 2015 @ 23:26

  See Blogiauhindade idee on hea, kuid minu meelest annaks seda tunduvalt paremini korraldada. Ma arvan, et oleks parem kui korraldajateks oleks keegi kes ise blogi ei pea või auhinnale ei kandideeri. No okei, korraldajad korraldajateks, aga kogu see hääletamise süsteem on konarlik. Kohe oleks võinud olla spets leht mitte Malluka blogi kommentaarid vms kuhu saab oma hääle anda. Rääkimata siis sellest, et hääle võiks anda enda nimega (mis võib avalikult varjatud olla)ehk ikka nii, et kõik saaksid anda ainult ühe hääle. Võiks olla paremini organiseeritud, praegu on nagu lihtsalt selline.. laiali valguv asi.

  Reply

 8. Anonüümne
  15. aprill 2015 @ 16:43

  Malluka kohta ma kõõm ei ütleks, aga Merimell on küll jõhker rähmakas.

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga