web analytics

16 kommentaari

 1. A
  4. märts 2018 @ 19:28

  Blogijate kohta tundub üldiselt täppi minevat, mõningate eranditega. Mina ei ole lagunenud perest pärit. 🙂 Vanemad juba 25a abielus. Nüüd tead umbkaudselt ühtegi 😂

  Reply

  • merjeblogi
   4. märts 2018 @ 19:29

   Ma üldse elus tean ainult paari endavanust inimest, kelle vanemad on koos 😀 hmm mingi üks tulebki praegu meelde, ilmselt ikka kaks-kolm on

   Reply

 2. Lipsuke
  5. märts 2018 @ 10:06

  Vastuseks su küsimusele, siis tõesti, ma ei ole jõudnud veel metsikult ametlikult tööl käia. Kolisin lapsepõlvekodust 16-aastasena välja, käisin veits koolis ja kui rahad otsa said, läksin tööle. Ja siis sain lapsed…. Aga ma ei ütleks siiski, et ma ei ole tööd teinud või ei teaks mis töö on. Maalapsena olin ma oma vanemate tasuta tööjõud, kõik need 16 aastat. Paariaastasena juba ajasin iga jumala päev lehmi ja aitasin emal talutöid teha, iga kevad kivide korjamine (siis ei olnud veel selliseid masinaid mis selle sinu eest ära teeks), iga suvi marjade korjamine, mahlade-mooside tegu, külvamine, rohimine,no seda nimekirja võiks suht lôputult jätkata. Kas see nüüd sellise töö alla kvalifikatserub, nagu käod tahavad,aga ikkagi. Ja nagu ma juba ühes Pere ja Kodule kirjutatud artikliski ütlesin, siis olen ma õnnelik, et alustasin oma emaks saamise teekonda varakult, sest kui ma oleksin seda teinud 10a hiljem, nagu tänapäeval kombeks on, siis ei pruugiksgi mul enam õnnestuda oma nelja last saada, nagu alati tahtnud olen (seitse rasedust, kaks sünnitust – see ütleb juba kõik). Ma olen veel niii noor, küll ma jõuan veel kõike teha ja tööl käia. Mul on lihtsalt teine järjekord asjadele. 😉

  Reply

  • merjeblogi
   5. märts 2018 @ 11:52

   ega töö pole kits, kes eest ära jookseb 😀

   Reply

 3. Vaike
  5. märts 2018 @ 11:45

  Jaa, blogid piirduvadki üldiselt nendega, mida perekoolikad loevad. Kindlasti on nad kursis nt Maris Lauri, Andres Herkeli, Jaak Valge jt selliste blogidega 😉
  See välimääraja iseloomustab ikka pigem lugejat ennast, st tema blogilugemust.

  Reply

 4. Roland
  5. märts 2018 @ 22:52

  Minu hinnangul Sul võib lähiajal politseiga tulla tegemist. Kõikse targem sa vast pole niikuinii olnud. Eriti laste osas.

  Reply

  • merjeblogi
   6. märts 2018 @ 10:34

   Kaua sa kaagutad juba oma politseist nagu mingi munev kana

   Reply

  • Miish
   6. märts 2018 @ 13:31

   Veidi kurb on vaadata, kuidas millegi nii totra peale aega ja energiat kulutatakse. Nagu.. me elame korra ja elu on lühike, miks mitte täita enda päevi millegagi, mida ei pea lõpusirgel kahetsema? Päriselt kurb vaadata, kuidas vimm pimestab.

   Reply

 5. MK
  6. märts 2018 @ 14:01

  Appi, Meelis on minu meelest üks jubedamaid, välimus veel vast kannataks aga see olematu stiilitaju.. uuh, seda kahjuks on keerulisem vist muuta. Täielikud klounid on nad mõlemad Leenuga.

  Ebapärlikarbi mees on selline kena hipster.
  No ega kui Kardo kaalust alla võtaks ja veidi stiili seaks siis saaks ju asja. Triinu Liisil ka täitsa kena mees, seal suhtes pigem naispool alla arvestuse, vähemalt vihub trenni teha ja keha on vormis ja no kui Triinu Liis oma odavast tibistiilist üle saaks siis oleks juba hulga parem asi.

  Reply

  • merjeblogi
   6. märts 2018 @ 14:28

   Ebapärlikarbi meest ma ei ole näinudki. Triinu Liis on väga ilus ja hoolitsetud naine ju, wtf 😀

   Reply

   • Mina
    7. märts 2018 @ 10:49

    kuidas ei ole? wtf isegi ma olen näinud pildilt 🙂

    Reply

    • merjeblogi
     7. märts 2018 @ 11:31

     Hmm, ma ei tea, ju need postitused siis vahele jäänud, kus ta mehe pilt on 😀

     Reply

     • Mina
      7. märts 2018 @ 11:33

      haa, see pole postituses olev pilt, lugeda tuleb ridade vahelt ja ise veidi detektiivi panna 🙂

     • merjeblogi
      7. märts 2018 @ 11:46

      No ja miks sa siis imestad, et ma pole näinud, kui ta pole pilti jaganud? 😀

 6. Kommenteerija
  7. märts 2018 @ 13:52

  Hehe, lugesin siin just Mihhail Lotmani blogi 😀 ja mõtlesin siis seda isiklikku poolt ka vaadata, millega kursis polnud…ja tõepoolest, tal on 5 last.
  Hariduse ja töötamise temaatikat pole mõtet käsitleda ja lubade kohta ei tea midagi arvata.
  Naerma ajas ka see “välimuselt pigem tuust”…noh kõik, kes tema loengutel käinud, teavad tema “habemesse pobisetud nalju” , aga ma ei ütleks, et see kuidagi negatiivne oleks.

  Teine blogi, mida siin just enne seda lugesin, oli Teistmoodi perekond, aga seal nii palju kirjutajaid ja igaüks kirjutab isemoodi asjadest, nii et ei oska mingeid üldistusi teha.

  Aga naljakas kirjeldus küll..täitsa tore oleks, kui ei oleks meelega sellisest negatiivsest varjundist lähtutud.

  Reply

  • merjeblogi
   7. märts 2018 @ 13:55

   haha ma polnud tuttav, vaatasin pilte ja naersin selle habemenalja üle 😀

   Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga