web analytics

17 kommentaari

 1. riti
  29. detsember 2017 @ 19:10

  Uus on kindlasti parem, aga veidi liiga zoomed in ehk raske on pilku koondada ja landing page see suur pilt tekitab segaduse, kas peab kuskile vajutama või scrollima või mis. Soovitaks veidi kitsamat pilti ehk 🙂

  Reply

 2. K.
  29. detsember 2017 @ 21:51

  Telefonis on väga mõnus!

  Reply

 3. leedukas
  30. detsember 2017 @ 03:57

  Tegin juba tykk aega tagasi lubaduse, et iga kord, kui sinult postitus tuleb, klikin kolmel reklaamil, kui tuleb väga hea postitus, siis kymnel. Uus kujundus on tuus, kuid reklaami millel klikkida ma ei leidnud.

  Reply

  • merjeblogi
   30. detsember 2017 @ 04:39

   heh nii armas sinust 🙂 praegu on reklaamid maas uue kujunduse pärast, varsti pannakse peale

   Reply

 4. merjeblogi
  2. jaanuar 2018 @ 13:22

  Väljamõeldisi oma blogisse kirjutada ei soovi. Sisuturunduse puhul näen statistikast ka ära, millised postitused ja tooted pakuvad lugejatele huvi ja millised mitte. Kindlasti kellegi teise brändi materdamise arvelt ma ennast upitama ei hakka ja üldiselt võtan vastu ainult asju, mida ma tõesti ise kasutan ja mis ei ole kehvad. Pop-up reklaame ma ise valida ei saa, autodega seotud tooteid ma reklaamima ei hakka, sest ma ei ole ise autojuht.
  Ülikooliga seotud postitused ei ole eriti populaarsed ja samas pole selle teema kohta ka midagi eriti põnevat rääkida. Erialased teemad huvitavad üldjuhul ainult neid, kes ise sellega seotud on.

  Reply

  • merjeblogi
   4. jaanuar 2018 @ 11:03

   Esimest korda kuulen sinu turundusõpingutest. Ülikoolis õppisid turundust? Arvasin, et õppisid paar kuud majandust. Kardan, et sa sotsiaalmeediaturunduse vallas ei ole kahjuks kuigi pädev. 🙂 Sinu soovitused kirjutada isiklikusse blogisse enda nime alt väljamõeldisi, teha lepinguteta reklaame, võtta vastu mingit jama, mis on kaheldava kvaliteediga ja seda firmat materdada… noh, jah… 😀 Kui tahad endast jätta muljet kui ebausaldusväärsest blogijast, siis muidugi. 😀
   Ilmselt sellise käitumise juures saadakse üsna kiiresti aru, et see ei ole väga kasulik reklaamkanal. Ise tahaksid oma toodet reklaamida blogis, kus on esimene suur sisuturunduse sildi all olev artikkel sellest, milline sitt mingi ettevõte on?

   Reply

 5. cityglam
  3. jaanuar 2018 @ 23:38

  Ei meeldi üldse uus kujundus. Nagu mingi marimelli/malluka stiilis. Enne oli nii hea ja mugav ja sinulik. Loodan, et väga palju reklaami ei hakka tulema, muidu enam seda blogi lugeda ei viitsi ka.

  Reply

  • merjeblogi
   4. jaanuar 2018 @ 00:13

   Kahju, mulle just meeldib. Eelmine on nagu mingi 90ndatest selle kõrval 😀

   Reply

 6. merjeblogi
  5. jaanuar 2018 @ 13:40

  Naljanina! Tahaks hea meelega üle vaadata selle tõendi, mis näitab, kuidas sa geeniuste seas esiletõstetuna oled 10 aastat bakat teinud ja kuidas selline hiilgav tudeng ei ole suutnud siiani lõputunnistust saada 😀 Kohe päriselt huvitab, kuidas sa oled tõesti 10 aastat aktiivselt ülikoolis õppinud ja pole nii pika aja jooksul mitte midagi tehtud saanud. Arvestades veel, et baka on põhimõtteliselt sissejuhatus ainesse ja enamasti sellisel tasemel, et oleks pärast gümnaasiumi kuskil tagumikku soojendada.
  Meenutad mulle mu ema, kes käis õigusteadust õppimas, pidas pool aastat vastu ja nüüd uhkustab terve elu kõigi ees, et ta on õigusteadust õppinud. Samasugune “jurist” nagu sina oled “turundusspeatsialist”.

  Reply

 7. merjeblogi
  7. jaanuar 2018 @ 22:01

  Täiesti arusaamatu tekst 😀 Ma olen kuskil praalinud, et olen spetsialist teemal, millest tegelt midagi ei tea? Kus?!
  Sinu väide, et mind üle dekaadi tunned, ajab mul ausalt öeldes iiveldama. See et ma sul olen dekaadi mingi haiglane kinnisidee olnud, ei tähenda, et sa mind tunneksid.

  Reply

 8. merjeblogi
  8. jaanuar 2018 @ 00:28

  Kuule, olgu. Mul targematki teha kui vaimselt haige inimesega vaielda tema väljamõeldud fantaasiatest.

  Reply

 9. merjeblogi
  8. jaanuar 2018 @ 01:31

  Millest?! 😀 Sa veel pead küsima millest? Noh, olgu, ega joodikud ka ju aru ei saa, et nad joodikud on. Ise pead ilmselt seda normaalseks, et ma sul 10 aastat kinnisideeks olen olnud.

  Reply

 10. merjeblogi
  9. jaanuar 2018 @ 10:51

  Väga kummalised asjad sul, mille üle uhkust tunda.
  Mul on sulle uudiseid. Sul puudub sotsiaalne intelligentsus, nii et sa ilmselt ei tea, aga see ei ole uhkuseasi. See ei avalda mitte kellelegi muljet. Kõige vähem mulle, kes ma pean alkohoolikuid ebameeldivateks ja nõrkadeks inimesteks. Su vanematest kahju, kes seda kodus taluma peavad. Kui nad just ise ka joodikud pole.

  Eriti kurb on muidugi näha, et sa oma peakeses tõesti usud, et sa oled mulle sama tähtis kui mina sulle ja ma käin su blogis sind anonüümselt kommenteerimas.

  Reply

 11. Liis
  9. jaanuar 2018 @ 13:26

  Tahtsin küsida, kas see Roland on mingi hull eks, lõppu jõudes tuli välja, et nii mööda ei pannudki 😀 PS! Blogi uus kujundus mulle meeldib, juba ammu mõtlesin, et millal ometi mingi muudatustuleb.. 😀

  Reply

  • merjeblogi
   9. jaanuar 2018 @ 13:42

   Ta pole isegi mu eks. Mingi 16aastasena korra musitasin, no oli vaja ikka, nüüd pool elu käib sabas! 😀

   Reply

 12. sirvija
  13. jaanuar 2018 @ 22:10

  Merje, kas nüüd on mingi keiss sellega, mis R. oma blogis sinu kohta viimasena kirjutas? Ta on oma blogi kohe lausa ärevusest ära koristanud!

  Reply

  • merjeblogi
   14. jaanuar 2018 @ 00:28

   ahh, tead… pikk jutt…
   ütlen ainult, et pole vaja seda inimest torkida, las ta olla

   Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga