Sportesti trenniriietest

Nägin Facebookis ühte naljapilti kirjaga: “The only thing I’ve gained so far from university is weight”. Alguses tundus naljakas, siis ajas juba nutma. 😀 Tõsi ta on, et kui kogu aeg on asjatoimetused, siis sööd kuskil käigu pealt, trenni jaoks on raske aega leida ja… nii need kilokesed kogunevad. Lõpuks võtab juba trepist üles minemine võhmale ja noh, ühesõnaga, midagi peab ette võtma.

Ega iseenesest kilod kao, selleks peab ikka roppumoodi vaeva nägema. Eriti mina, kes ma hingan šokolaadikoogi kõrval ja võtan kümme kilo juurde.

Ma olen siin naaaatukene pusinud omal käel, aga et motti oleks, siis blogin ka ikka pisut asjast.

2A4FDCCF-C8F4-4FAE-8F83-8666B55324CE

Kui veel motivatsioonist rääkida, siis mind motiveerivad täiega ilusad trenniriided. Iseenesest ma teen trenni kodus, nii et ma võin vabalt auguliste pükstega ka vehkida, aga kui kapis kutsuvad uhiuued ilusad trenniriided, siis on kohe selline tunne, et tahaks trenni teha.

Minu arvates jagunevad inimesed maailmas kaheks: Adidase-inimesed ja Nike’i-inimesed. Tossud on mul kõik Nike’i omad, aga mis trenniriietusse puutub, siis ma olen igati Adidase usku.

Tellisingi endale Sportestist uued trenniriided.Ühed 3/4 pikkuses jooksuretuusid ja dressika. Ühtegi õiget ja korralikku dressikat mul enne ei olnudki. Kui näiteks jooksmas käisin, siis täitsa tavalisega. Mõni inimene muidugi üldse teeb trenni tavaliste retuuside ja maikaga ja seda väga edukalt, trenn on ikka trenn, aga ma ei tea… minu arvates on eriti rõlge, kui vastik märg dressikas seljas on. See uus on aga ClimaLite tehnoloogiaga, mis hoiab naha kuivana. Ja no hoopis teine tunne on.
Ma mingil enesehaltsushetkel hindasin end pisut suuremaks kui ma tegelt olen ja võtsin M-suuruses riided, aga noh, võibolla lohvakamaga ongi vähe mõnusam, kõik ei peagi ümber olema.

Rääkige, millised teie lemmikud trenniriided on? On teile üldse oluline, milles trenni teha?

96AA59F8-5B5C-439E-AC5C-77968C7189C9

image

Comments

comments

16 mõtet “Sportesti trenniriietest

 1. E

  mingi hetk kui ma t66tasin pikalt kodust, siis tellisin endale ilge hunniku trenniriideid. Trenniriietega on see, et kui need on seljas, siis tunned toesti, et teed trenni. Muide, mina kasutasin sellist lehte nagu http://www.sportpursuit.com. Superilusad ja odavad trenniriided, ainult natuke tuleb oodata millal nad kohale jouavad.

  Vasta
 2. the_xhcx

  Haha, FitnessBlender, täna just tegin sedasama trenni, see mu üks viimase aja lemmikutest.
  Mulle pole üldse oluline, milles trenni teha – olen juba aastaid kodus vehkinud (ja seda just FB videote järgi) ja seda just suvalistes maikades ja puuvillastes pükstes jne – ma’i tea, mulle piisab sellest, et riided laseks mugavalt ringi liikuda, oluline on mu jaoks pigem see, et saaks üks korralik trenn tehtud. Aga sellepärast me olemegi kõik erinevad&meid motiveerivad erinevad asjad.

  Vasta
 3. Rents

  See on naljakas, kuidas erinevates valdkondades on “kohustuslikud firmamärgid” nii erinevad. Ronijatel näiteks on ilmselge, et KÕIK peab olema ABK või E9 vms (ja iga asi peab väga mässajalik olema, mul on näiteks Banditi ronimissussid ja Rebeli ronimissussid, sest muidu te äkki ei saaks aru, kui lahe ma ikka olen) – joogas jälle ei tea keegi neist brändidest midagi ja on vaikimisi teised firmad, nagu Aloyoga või Onzie või Omstars. 😀 Tallinnas käin ma megachillis joogas, kus kedagi ei koti, aga mõnes kohas on küll nii olnud, et kui oma ronimislühkaritega sisse jalutad (mis on ilmselgelt täpselt sama venivad kui lühikesed joogapüksid), pööritab mõni silmi.

  Vasta
  1. merjeblogi Postituse autor

   Kas tõesti ainult laheduse pärast? 😀 Mõni firmamärk on lihtsalt teatud valdkondades teinud oma nime. Ma näiteks tosse muid ei vaatagi kui ainult Nike’i. Mitte pildikese pärast, vaid sest ma tean, et need on mugavad ja vastupidavad. Minu jaoks.

   Vasta
   1. Rents

    Need ronimisasjade tipptegijad on kindlasti oma koha välja teeninud, sest riided on tõesti väga kvaliteetsed ka. Joogas ma pole nii spets, aga seda olen küll tundnud, et kui ostad mingid suvakad retuusid, ei pruugi need üldse venida ja kehvemal juhul ei hinga üldse jne – aga seda silmade pööritamist mõtlesin pigem olukorras, kus sa lähed kohale teist stiili riietega, kui tavaliselt joogas on. No näiteks dressidega on ülimõnus teha seda, aga kombeks on teha retuusides. Kui mõni mees lohvakates dressipükstes kohale läheb, on veel okei, aga naistele vaadatakse küll natuke imelikult, sest kirjutamata reeglid.

    Vasta
 4. Vaike

  Mitte küll trenniriietest, aga toitumise osas soovitan võtta ühendust Margus Silbaumiga, kes teeb selgeks põhitõed, nii et saad kaalu alandada ilma mingit konkreetset etteantud kava jälgimata. Netist leiad andmed.

  Vasta
 5. M

  Minu jalanõu on ka ainult Nike olnud viimased aastad. Proovisin Adidaseid – no ei lähe minu jalakujuga. Sama ka Mizuno jne muud brändid. Nike lihtsalt on mugavaim.
  Treeningriietest leidub: BodyEnineers, Nike, Adidas, Catmandoo, ISC, Casall ja vist oli kõik.
  Ei käi brändi taga ajamas. Mugavus loeb

  Vasta
 6. Vesper

  Jooksujalatsitest on viimased 2 paari olnud Mizuno Wave Rider seeriast. Tükk aega ajasin nagu tikutulega taga midagi, mis sobiks jala laiusega ja jalga ka korralikult toetaks. Varem oli Reebok suur lemmik, aga nad ei tee enam normaalseid jalatseid.
  Trenniriietest on päris suur osa North Bend, sest neil on küllaltki odav hinnaklass, sama mugavustase ja seni pole miski mu retsivatele trenniharjumustele (välitingimustes) alla vandunud.

  Vasta
   1. Vesper

    Ei ole surnud, isegi Eestis on Reebok poodides täitsa olemas, aga teistega võrreldes küllaltki vähe esindatud. 😀

    Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga