Mõnus talvine loos: ZizterZ

Detsembri alguse puhul oleks paras aeg lükata käima üks soe loos.

Mulle tõid Zizterzi päkapikud pehmed ja soojad roosad meriinovillased poolpikad põlvikud. Vaat see on väärt kingitus! Mul alatihti jalad külmetavad ja teada tarkus ju, et jalgu peab soojas hoidma. Pealegi kuduvat vanaema mul ka ei ole. Zizterzi tooted valmivad aga kõik 100% käsitööna, iga toode on unikaalne. Tellides võid valida sobiva tegumoe ja saja miljoni tooni hulgast (sokkide-põlvikute puhul lugesin kokku 29 värvi).

Meriinovill on kõrgekvaliteetne materjal, mis ei lase läbi tuult, hingab hästi, ei erita lõhna ja on mõõõõõõõõnusalt pehme. Seda ma tõesti kinnitan käsi südamel, neid pehmeid põlvikuid ei taha mitte jalast võtta.
Meriinolamba kasukas tõrjub ka niiskust, kuivab kiiresti, hoiab oma vormi ja ei ärrita nahka. Seega ei tule pärast esimest pesu välja masinast torkivad kümme numbrit väiksemad sokid, vaid täpselt sellised kui ostes.

Kuduvad õed on ka teile välja pannud ühe auhinna. Kõik, kes laigivad Zizterzi Facebookilehte ja jätavad siia alla kommentaari, kas nad soovivad auhinnaks mütsi, salli, kindaid või sokke, osalevad loosis. Võitja selgub enne jõule, 21. detsembril.

Muide, kõik hiljemalt nädalavahetuseks esitatud tellimused jõuavad enne jõule ilusti kohale!

B6D88931-EDCB-4FE5-A7C5-9DD20C758C70

 

 

 

image

Comments

comments

42 mõtet “Mõnus talvine loos: ZizterZ

 1. kass

  Nonii, läksin sellele veebilehele, et sokke osta…Eeeeeee…kas ma olen imelik või see ongi nii keeruline? Mingit korda pole, kus oleks kõik korraga näha ja saaksid valida, tahad sokke, sealt tuleb mingi soos müttavate neiude pilt. Vajutad ostuabilisele viimases hädas, a seal hoopis pakuvad mütsi jne…Liiga keeruline 😀 Panin kinni ja tulin ära.
  Aga selles segapudrus surfates meenus, et Merje, kas sa ise muidu siin mingi aeg ei rääkinud, et sokkide eest 50€ küsida on saatanast? 😀 😀 😀

  Vasta
  1. merjeblogi Postituse autor

   Lähed sokkidesse, valid tegumood-värv-soonik-suurus vms ja “lisa korvi”, maksad ära, mis siin keerulist on 😀
   Jah, olen tõesti sellist asja öelnud. Mingi FB grupis täiesti lambised sokid osta 50 euri eest, no ma ei tea. Siin on tegu ikkagi ettevõttega, kes maksavad tulust makse, kasutavad kvaliteetseid materjale, teevad sinu soovide järgi.

   Vasta
 2. Tiina Tõnurist

  Mina alustaksin mütsi-sooviga 😊 mõne aja pärast lisanduksid sall ja kindad ka… plaan on ka elukaaslasele kinkida äge komplekt ☺️

  Vasta
 3. cityglam

  Sooviks väga mütsi saada. Enamus mütse on mu peas lihtsalt nii rõvedad, nagu mingi kondoss oleks peas 😀 See müts aga tundub täitsa tore ja lisaks veel soe. Nii et jään lootma fortuuna peale. Cheers!

  Vasta
 4. Jansa

  Uhh ma plaanisin kirjutada, et põlvikud mulle pliiiis, aga siis vaatasin milliseid asju nad veel pakuvad ja.. nüüd ma tahan vist hoopis mütsi 🙄 Samas need kindad..
  Jõuluvana kullapai,
  ei tea, mis mu soovist sai.
  Tahaks kindaid mütse salle!
  Kas sa võiks kõik anda mulle?
  Vabanda, et ahneks lähen,
  vajan ilussoojat mütsi pähe!
  Põlvedeni varbad sooja
  nummid põlvikud kood sa!
  Ilusad käpikud sõrmede otsa
  kõik ütleksid kohe ohhsaaa!

  Olguuuu..
  Mütsi tahaaaan

  Vasta
 5. Liisi

  Olen juba ammu hoidnud silma peal ZizterZi kudumitel. x) Soetaksin meriinovillast talvemütsi esimesel võimalusel 🙂 🙂 🙂

  Vasta
 6. Triin V

  Kuna ma olen hullem külmavares, siis kuluvad ära ühed mõnusalt soojad kindad, mida ma veel pole suutnud leida endale!

  Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga