Kuidas lennata mugavalt ainult käsipagasiga?

Möödas on need ajad, kui ma pool elamist nädalasele reisile kaasa võtsin… Viimasel ajal pakin ma kokku pisikese käsipagasikohvri ja mõtlen, et mis mul seal reisil ikka tarvis on.

See on ka väga hea nipp, kuidas reisikuludelt kokku hoida. Teadagi näiteks Ryanairil maksab iga liigutus. Tahad oma kaaslastega koos istuda, maksa.
Ilma naljata, meil lennukis oli pandud 3aastane laps oma vanematest eraldi istuma. 😀
Tahad suurema kohvri kaasa võtta, jälle maksa.
Seega on väga suur kokkuhoid lennata ainult käsipagasiga.

Samas ainult käsipagasiga reisides on see jama, et ei saa piisavalt vedelikke kaasa võtta. Suurde kohvrisse võid toppida kõik oma suured totsikud, aga käsipagasile kehtivad piirangud.
Ilmselt enamikel inimestel, kes hügieenist lugu peavad, läheb reisil tarvis šampooni, palsamit, dušigeeli, hambapastat, deodoranti, lisaks veel võibolla näokreemi, meigieemaldustooteid… soojamaareisil päikesekreemi. Meestel habemeajamiskreemi, juuksegeeli.

Kokku tuleb ikka päris arvestatav kogus kraami, mida peaks siis ostma kas reisilt kohapealt, mis läheb päris kalliks, või kodus jukerdama ja väiksematesse anumatesse ümber valama.

Ma avastasin sellise lehe nagu minikosmeetika.ee, kus on teie eest suur töö juba ära tehtud ja kõiki-kõiki-kõiki tooteid müüakse minisuurustes, mida saab lennukisse kaasa võtta. Kui tavalises poes olen ma näinud minisuurustes ainult šampoone-palsameid, siis seal on olemas absoluutselt kõik tooted, mida võiks vaja minna. Ja nii looduslikke, täitsa tavalisi kui ka kallimate brändide tooteid.

Lisaks on seal valikus ka valmis komplektid: mugavad esmavajalike toodetega kotikesed, millega teie vaev on need ainult kohvrisse visata. 🙂

6F5579C4-1F9E-4C6E-A89C-8FC416D13823

image

Comments

comments

2 mõtet “Kuidas lennata mugavalt ainult käsipagasiga?

  1. S.

    Veelgi odavam ja kokkuvõttes (tellimine, järgiminek jm) ka mugavam on paar pudelikest alles hoida ja iga kord neidsamu kasutada, st oma tavašampoonist ja -palsamist sinnasamma vajalik kogus sisse lasta.

    Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga