Jumal, miks?

Reedel käidi vallast siis seoses selle suure uputusega vaatamas üle meie ja naabri kaevusid. Esiteks olid nad muidugi äärmises segaduses, sest nende teada ei tohiks seal üldse ühtegi kaevu olla. 😀

Lõpptulemus oli muidugi see, et me mõlemad peame oma loata tehtud kaevud kinni panema. Mis maksab effing 1000 euri. 😀
Ja no kui 1000 euri ei tundu nüüd meeletult hull, siis kui me laseme oma kaevu kinni panna, siis ei ole meil enam vett. Ehk siis me peame liituma veevärgiga. Mis maksab omakorda vähemalt 2500 euri. Seda siis juhul kui lasen end sinna sisse kirjutada. Selle miinus on, et ma ei saa enam Tallinnas tasuta bussiga sõita. Ma ei tea, kaasnevad Tallinnas elamisega veel mingid hüved?

Mõnes mõttes on mul hea meel ka. Sest noh, veevärgi ja kanalisatsiooniga liituma peaks nagunii, sest see kaevuvesi on vaatamata filtritele suhteliselt ebameeldiva lõhnaga ja juua seda nagunii ei kannata. Ja kui see asi tehtud saab, siis võib täitsa öelda, et seal saab eladagi.
Samas mul ei ole ka hea meel, sest… vähemalt 3500 euri. 😀

Nii et ma siin tagasihoidlikult palun teil ikka reklaamidele klikk-klikk-klikk teha. Ma vaatan üllatusega, et te minu viimasest palvest saadik olete päris usinalt klikkinud ja nii võib rikkakski saada! 😀

Ma panin Tuvila vestlusesse pildi. Üks neiu küsis, et oi, kas teil on maja taga jõgi.

9135117C-5127-4AC0-9E19-87BA7B18D056

Ma olin mingi… ee… ei. 😀

67AFAE4F-18AC-40FE-A3B8-2C3F9485DB28

image

Comments

comments

2 mõtet “Jumal, miks?

  1. Katy

    Esialgu suunaks selle summa hoopis sellesse, et see “jõgi” mujale suunata, see majale ja vundamendile ka ju kahjulik… Selle kõrval on kaev teisejärguline hetkel (eriti talvel) ja ehk saab kanistrite + veetünnidega esialgu hakkama….

    Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga