Eesti värk: Mona Design

Mulle sai maja remontides üsna pea enda vigadest selgeks, et parem on pikemalt raha koguda ja osta vähem asju, aga kvaliteetseid. Mingi plastmassist tilulilu ma oma kodus eriti näha ei taha. Ja eriti eelistan ma kodumaist ilusat käsitööd.

Sellepärast on vist ka köök suht tühi. 😀 Mingi odava kökatsi köögimööbli saaks ju osta küll, aga käsi ei tõuse… hing igatseb täispuidust mõnusaid kappe.

IMG_7913

Aga mis sest ikka – on asju, millest rahakott ikka üle käib, mis on naturaalsed, kodumaised ja käsitööna suure hoole ja armastusega valmistatud.
Kassile ma käisin loomapoodidest vaatamas nõusid ja muud tarvilikku, silma midagi erilist ei jäänud. Eriti tobe oli minuarvates just see, et kausikomplektid on kõik kahe kausiga. Kass tahab ju kolme kaussi: vee, kuivtoidu ja konservi jaoks.

Sattusin juhuslikult Facebookis Mona Designi e-poe peale, kus müüakse lemmikloomadele puidust söögialuseid ja kohe käis klõps ära, nii ilusad! Esiteks mulle meeldib, et minu tellitud söögialusel on kolm kaussi ja need on kindlalt alusel, mitte ei lappa mööda põrandat ringi. Peale selle räägivad nad ise, et kõrgemad kausid on tegelikult loomadele kasulikumad, eriti kehtib see suurte koerte puhul, sest vähendavad pingeid kaelas, esikäppades ja õlgades.

IMG_7912

image

Comments

comments

2 mõtet “Eesti värk: Mona Design

 1. Jane

  Täispuidust köök muideks on väga halb mõte. Puit on nii tundlik igasugu niiskuse ja temperatuuri muutuste suhtes. On ainult aja küsimus, millal sul midagi üles paistetab või kriuksuma hakkab. Just sayin

  Vasta
  1. Vaike

   Seejuures pole. Puit tuleb vastavate vahenditega lihtsalt töödelda. Mul on täispuidust köök juba viis aastat ja ma teen palju süüa, st ka, et pesen palju nõusid, pühin pindu pidevalt lapiga, sest ajan sinna tihti midagi peale. Pole siiamaani mitte midagi paistema või kriuksuma hakanud.

   Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga