27 kommentaari

 1. riti
  29. detsember 2017 @ 19:10

  Uus on kindlasti parem, aga veidi liiga zoomed in ehk raske on pilku koondada ja landing page see suur pilt tekitab segaduse, kas peab kuskile vajutama või scrollima või mis. Soovitaks veidi kitsamat pilti ehk 🙂

  Reply

 2. K.
  29. detsember 2017 @ 21:51

  Telefonis on väga mõnus!

  Reply

 3. leedukas
  30. detsember 2017 @ 03:57

  Tegin juba tykk aega tagasi lubaduse, et iga kord, kui sinult postitus tuleb, klikin kolmel reklaamil, kui tuleb väga hea postitus, siis kymnel. Uus kujundus on tuus, kuid reklaami millel klikkida ma ei leidnud.

  Reply

  • merjeblogi
   30. detsember 2017 @ 04:39

   heh nii armas sinust 🙂 praegu on reklaamid maas uue kujunduse pärast, varsti pannakse peale

   Reply

 4. t
  31. detsember 2017 @ 03:06

  Mingi kaks aastat tagasi või isegi varem leidsin Adblocki. Ma ei uskunud varem inimesi, kes väitsid, et adblock säästab mõttetust jurast. Kui tulid Youtube’i reklaamid (reklaamvideod), siis see oli nii piinav. Adblockiga mitte ühtegi segamist. Ma vist sinu blogis ei pannudki tähele, seda reklaamimaailma algust, kuni lugesin kommentaaridest, et naised on sellest tüdinenud. Kui lülitasin adblocki välja, siis blogi lugemine muutus väga tülikaks. Igakord, kui Delfit külastan, siis ka “palutakse” adblock välja lülitada, kuna selle tõttu kogu nende sisu lisaks reklaamidele ei jõua minuni.

  Ma vaatan, et sul pole väga häid nõuandjaid reklaamis, seega luban, et reklaamiga sa järgmisel aastal ei teeni sentigi lisaks, kui pidevalt tihti ei kirjuta isiklikest huvitavatest vahejuhtumitest (ehk väljamõeldud situatsioonid). “Sisuturundust” järkjärgult lisades kaovad ka viimased lugejad (noored tibid saavad ka targemaks). Minu soovitus? Kui saadetakse kaupu, millega pole lepingut ja on kehvad, siis negatiivne reklaam on parim reklaam iseendale. Reklaami mõttes (viimane reklaam mille blokkisin) oled mõttetult jäänud tibinduse ja lastekeskseks. Väga paljud naised vajavad nn meeste asju (näiteks tänapäeval paljud naised on autojuhid, seega häid diile vajaksid nemadki “meeste alal” näiteks.

  Lood iseenesest (mitte iseendast). Võib-olla ma olen midagi siin kahe silma vahele jätnud, aga mitte ühtegi superpostitust pole olnud selle kohta, mida õpid, mis hämmastas sind ja mis pani sindmõtlema ja südame teadmistest särama. Oled sa ikka tegelikult ülikoolis?

  Olen jälginud youtube’s edukate tõusmisi ja langemisi ehk kõik, kes on loobunud aktiivsest “tõelisest oma asjaajamisest”, on kaotanud kõik ehk kui tahad 50% reklaami rohkem müüa, siis see pole probleem, kuna 1000 eurose reklaami juures on see vaid 1500. Kui tahad poole rohkem müüa. Kui mõtlesid kaks korda rohkem müüa, siis peaksid suutma 2000 müüa, kui eelmine aasta oli 1000.

  Reply

 5. Roland
  31. detsember 2017 @ 03:08

  Viimane kommentaar on minu sulest

  Reply

  • merjeblogi
   2. jaanuar 2018 @ 13:22

   Väljamõeldisi oma blogisse kirjutada ei soovi. Sisuturunduse puhul näen statistikast ka ära, millised postitused ja tooted pakuvad lugejatele huvi ja millised mitte. Kindlasti kellegi teise brändi materdamise arvelt ma ennast upitama ei hakka ja üldiselt võtan vastu ainult asju, mida ma tõesti ise kasutan ja mis ei ole kehvad. Pop-up reklaame ma ise valida ei saa, autodega seotud tooteid ma reklaamima ei hakka, sest ma ei ole ise autojuht.
   Ülikooliga seotud postitused ei ole eriti populaarsed ja samas pole selle teema kohta ka midagi eriti põnevat rääkida. Erialased teemad huvitavad üldjuhul ainult neid, kes ise sellega seotud on.

   Reply

   • Roland
    4. jaanuar 2018 @ 04:13

    Kulla kallis Merje, sa püüdsid müüa mehe suguorgani taolisi teoseid, seega välja mõeldised jäävad neile, kes siia varem pole sattunud. Sisuturundust ei näe ikka küll. Sisuturunduses loeb palju on turundust ja palju on sind. Sinu puhul pole enamjaolt postitustes mitte dildotki.

    Teise brändi materdamine? Saad aru,kui oled reklaamist sõltuv blogija ja reklaamid näiteks USA kaupa, mis Sulle ei meeldi. Sul on õigus selle USA ettevõttega mitte mingit tegemist teha ning anda hinnang tema toodangule, mille ta on saatnud
    ilma lepinguta.

    Autode teema tõin esile, vaid selletõttu, et tahtsid oma reklaamitulu tõsta. Ma olen tegelikult turunduse teemal juba pensionär arvestades õpingu aastaid.

    Reply

    • merjeblogi
     4. jaanuar 2018 @ 11:03

     Esimest korda kuulen sinu turundusõpingutest. Ülikoolis õppisid turundust? Arvasin, et õppisid paar kuud majandust. Kardan, et sa sotsiaalmeediaturunduse vallas ei ole kahjuks kuigi pädev. 🙂 Sinu soovitused kirjutada isiklikusse blogisse enda nime alt väljamõeldisi, teha lepinguteta reklaame, võtta vastu mingit jama, mis on kaheldava kvaliteediga ja seda firmat materdada… noh, jah… 😀 Kui tahad endast jätta muljet kui ebausaldusväärsest blogijast, siis muidugi. 😀
     Ilmselt sellise käitumise juures saadakse üsna kiiresti aru, et see ei ole väga kasulik reklaamkanal. Ise tahaksid oma toodet reklaamida blogis, kus on esimene suur sisuturunduse sildi all olev artikkel sellest, milline sitt mingi ettevõte on?

     Reply

 6. cityglam
  3. jaanuar 2018 @ 23:38

  Ei meeldi üldse uus kujundus. Nagu mingi marimelli/malluka stiilis. Enne oli nii hea ja mugav ja sinulik. Loodan, et väga palju reklaami ei hakka tulema, muidu enam seda blogi lugeda ei viitsi ka.

  Reply

  • merjeblogi
   4. jaanuar 2018 @ 00:13

   Kahju, mulle just meeldib. Eelmine on nagu mingi 90ndatest selle kõrval 😀

   Reply

 7. Roland
  5. jaanuar 2018 @ 05:49

  Ma ei kirjuta kunagi nii vastuseks, aga sinu vastus pani muigama. Õppisin töö kõrvalt majandust ülikoolis suurusjärgus 10 aastat. Spetsialiseerusin turundusele nooremana, kuna olin introvert ja tahtsin ennast lihtsalt arendada. Turundusainete kõige tähtsamatel eksamitel olin ikka üpris tubli. Kursusel olid õpilasteks tänapäeva mõistes geeniused ja väga heal järjel olevate inimeste lapsed,mida üldiselt 1989. ja hiljem sündinute hulgas ei esine enam . Ma olin EKSAMITEL alati 90% ja enam protsenti ning alati olin esimesena eksamiruumist väljas, kuna mul polnud vajadust PETTA. Mind pole kunagi huvitanud diplom, vaid teadmised ja mul pole ülikooli kviitungit ehk lõputunnistust, aga mul on alati võimalus oma teadmistest tõend sulle tuua ülikooli tasemel . Seda peaksid ammu teadma, arvestades, et hoiad kursis minu tegemistega.

  Kallis Merje, sulle meeldib lugeda, aga palun õpi lõpuks lugema teksti. Meenutad mulle minu isa, kes uhkustas, et luges raamatuid 700 lehte päevas, aga ei suuda mõista teksti. Mina ei kirjutanud, et väljamõeldisi sul UUESTI kirjutada vaja on
  – SEDA oled ju teinud terve elu ehk suudad jätkata küll.

  Nüüdseks, vastusega oled mind kirunud maailmalõppu. Ja ma vist pole isegi vastamisega poole peale jõudnud.
  Mina pole blogija nn staarimõistes ja pole mitte kunagi seda püüdnud ka olla. Ma pole linke kuhugi jätnud ega teinud madala turundusväärtusega REKLAAMI oma blogi esile tõstmiseks ei BUDUAARIS ega kusagil mujal. Kas tahad väita, etmitte kusagil sa seda pole ise varem teinud? Ma võin “Turundusspetsialistina” siin nõu anda sulle (jäägu meie saladuseks), aga sa vist minu blogi lugedes arvad, et ma purskan kõik välja, mida tean ja seal, kus ei tasu olla eesel, olen see, kes ma olema ei peaks?

  Never mind. Pigem vasta inimestele, kes pole sinu blogiga rahul. MUIDE võin tuua väjla põhjused, miks need naised pole rahul, kuna nad isegi ei tea, mille üle häält teevad sinu blogis.

  Võin Alustada põhjustest:
  1) Klikkimine – jube tüütu.

  Jube ajuvaba lahendus on statistika tegemiseks UUS KUJUNDUS.

  Kui arvad, et mina ei tea.

  Reply

  • merjeblogi
   5. jaanuar 2018 @ 13:40

   Naljanina! Tahaks hea meelega üle vaadata selle tõendi, mis näitab, kuidas sa geeniuste seas esiletõstetuna oled 10 aastat bakat teinud ja kuidas selline hiilgav tudeng ei ole suutnud siiani lõputunnistust saada 😀 Kohe päriselt huvitab, kuidas sa oled tõesti 10 aastat aktiivselt ülikoolis õppinud ja pole nii pika aja jooksul mitte midagi tehtud saanud. Arvestades veel, et baka on põhimõtteliselt sissejuhatus ainesse ja enamasti sellisel tasemel, et oleks pärast gümnaasiumi kuskil tagumikku soojendada.
   Meenutad mulle mu ema, kes käis õigusteadust õppimas, pidas pool aastat vastu ja nüüd uhkustab terve elu kõigi ees, et ta on õigusteadust õppinud. Samasugune “jurist” nagu sina oled “turundusspeatsialist”.

   Reply

 8. Roland
  6. jaanuar 2018 @ 03:32

  Oi Merje, ma teadsin, et sul on mõnus sarkastiline huumorimeel, aga ma ei arvanud, et lausa koomikuks oled hakanud.

  Vaata, et ülikooli lõpetada on TTÜs vaja teha (kui seda polemuudetud) alusõppe ja põhiõppe uurimistöö. Mina pole ülbusest, tahtest või millestki muust tulenevalt asju võltsida või selveris/maximas tsillida, et see lõpuni viia – teinud – mitte mingit vajadust pole, kuna see ei anna teadmisi juurde. Ja mul pole mitte mingit vajadust omada Ülikooli hariduse diplomit, küll oli mul vaja omada ülikooli hariduse teadmisi. Ja ma olen tänulik selle eest. Kuna TTÜ ja TLÜ-s õpetava info vahe on nagu öö ja päev, siis sina ei peagi seda mõistma. SEe on sinu mõttemaailm: “baka on põhimõtteliselt sissejuhatus ainesse ja enamasti sellisel tasemel, et oleks pärast gümnaasiumi kuskil tagumikku soojendada.” Ja oled väga rumal selles. Kui teadmidagi majandusharidusest,mida mina ei tea, nagu näiteks majanduses edukas olemises, ANNA MULLE TEADA. Kuulan huviga neid teadmisi. Ausalt!

  Reply

 9. merjeblogi
  6. jaanuar 2018 @ 16:22

  Ei tea, kulla Roland, ja erinevalt sinust ka ei upita end praalides, et olen spetsialist asjades, millest tegelikult suurt midagi ei tea. 🙂

  Reply

  • Roland
   7. jaanuar 2018 @ 20:45

   Ei tea, kulla Merje, ja erinevalt sinust ka ei upita end praalides, et olen spetsialist asjades, millest tegelikult suurt midagi ei tea. 🙂

   Sina kogemata, ei mingit eneseupitamist, jah,see on minu Merje, keda olen juba üle dekaadi tundnud.

   Reply

 10. merjeblogi
  7. jaanuar 2018 @ 22:01

  Täiesti arusaamatu tekst 😀 Ma olen kuskil praalinud, et olen spetsialist teemal, millest tegelt midagi ei tea? Kus?!
  Sinu väide, et mind üle dekaadi tunned, ajab mul ausalt öeldes iiveldama. See et ma sul olen dekaadi mingi haiglane kinnisidee olnud, ei tähenda, et sa mind tunneksid.

  Reply

 11. Roland
  8. jaanuar 2018 @ 00:05

  Totu oled. Ristin sind mallukas 2 versiooniks. Muide,kas Sa turundajana ( minu töö) saad aru, et oled ikka jube rumal piff? (sa meeldid mulle paljudes asjades, aga miks mina pean sinu…olema?)

  Reply

 12. merjeblogi
  8. jaanuar 2018 @ 00:28

  Kuule, olgu. Mul targematki teha kui vaimselt haige inimesega vaielda tema väljamõeldud fantaasiatest.

  Reply

 13. Roland
  8. jaanuar 2018 @ 01:14

  Heh, tubli, et vaimselt (millest dr. Merje diagnoos?) haigele inimesele vastad! Alati on vaja naisi,kes oskavad külmal ajal kududa sokke oma meestele! (ilma huumorita)

  Reply

 14. merjeblogi
  8. jaanuar 2018 @ 01:31

  Millest?! 😀 Sa veel pead küsima millest? Noh, olgu, ega joodikud ka ju aru ei saa, et nad joodikud on. Ise pead ilmselt seda normaalseks, et ma sul 10 aastat kinnisideeks olen olnud.

  Reply

 15. Roland
  9. jaanuar 2018 @ 03:29

  Mina olen joodik, aga ma arvan, et ma ilmselt olen üle keskmise joodik, kuna suudan teha tööd joodikuna sellisel tasemel, mida sina ei suudaks teha mitte mingis seisundis. Ma mõtlen majandust ja kõike sellega hõlmavat ala.

  See panebki mõtlema, miks sind on vaja? Sa ei oskamitte midagi, järglasi pole – mõttetu vananev tibi?

  Muide, ma päris nii ei mõtle, aga võiksid oma blogi korraldused ümber vaadata statsist tulenevalt.

  Bluff ja vale – see on juba “sinu edukale” blogkarjäärile kõva põntsu pannud.

  Kui nii äge oled, siis ära järgi minu tegemisi aastast aastasse. ega kirjuta neid kommentaare,mida teinud oled anonüümselt.

  Reply

  • merjeblogi
   9. jaanuar 2018 @ 10:51

   Väga kummalised asjad sul, mille üle uhkust tunda.
   Mul on sulle uudiseid. Sul puudub sotsiaalne intelligentsus, nii et sa ilmselt ei tea, aga see ei ole uhkuseasi. See ei avalda mitte kellelegi muljet. Kõige vähem mulle, kes ma pean alkohoolikuid ebameeldivateks ja nõrkadeks inimesteks. Su vanematest kahju, kes seda kodus taluma peavad. Kui nad just ise ka joodikud pole.

   Eriti kurb on muidugi näha, et sa oma peakeses tõesti usud, et sa oled mulle sama tähtis kui mina sulle ja ma käin su blogis sind anonüümselt kommenteerimas.

   Reply

 16. Liis
  9. jaanuar 2018 @ 13:26

  Tahtsin küsida, kas see Roland on mingi hull eks, lõppu jõudes tuli välja, et nii mööda ei pannudki 😀 PS! Blogi uus kujundus mulle meeldib, juba ammu mõtlesin, et millal ometi mingi muudatustuleb.. 😀

  Reply

  • merjeblogi
   9. jaanuar 2018 @ 13:42

   Ta pole isegi mu eks. Mingi 16aastasena korra musitasin, no oli vaja ikka, nüüd pool elu käib sabas! 😀

   Reply

 17. sirvija
  13. jaanuar 2018 @ 22:10

  Merje, kas nüüd on mingi keiss sellega, mis R. oma blogis sinu kohta viimasena kirjutas? Ta on oma blogi kohe lausa ärevusest ära koristanud!

  Reply

  • merjeblogi
   14. jaanuar 2018 @ 00:28

   ahh, tead… pikk jutt…
   ütlen ainult, et pole vaja seda inimest torkida, las ta olla

   Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga